Still RX60-50
Gamybos metai
2011
Būklė
Naudotas (visiškai funkcionalus)
Vieta
Oldenburg Vokietija
Elektrinis keturių ratų krautuvas Still RX60-50
more Images
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Elektrinis keturių ratų krautuvas
Gamintojas:
Still
modelis:
RX60-50
Mašinos numeris:
516329B00051
Gamybos metai:
2011
Būklė:
naudotas
Funkcionalumas:
visiškai funkcionalus
Darbo valandos:
5 347 h
Kaina ir vieta
nuoma:
yra įmanoma
Pardavėjo vieta:
Fuldastr. 32, 26135 Oldenburg, Vokietija Vokietija
Skambinti
Techniniai duomenys
Keliamoji galia:
5 000 kg
Kėlimo aukštis:
4 670 mm
Laisvas kėlimas:
1 470 mm
Kuro tipas:
elektrinis
Stiebo tipas:
triplex
Statybinis aukštis:
2 330 mm
Šakių laikiklio plotis:
1 300 mm
Šakių ilgis:
1 600 mm
Tuščias svoris:
9 080 kg
Bendras ilgis:
2 700 mm
Pavaros tipas:
Elektro
Statybos plotis:
1 400 mm
Pasiūlymo informacija
Skelbimo ID:
A21924303
Nuorodos numeris:
ES0040
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 14.05.2026
aprašymas
Važiuoklės numeris: 516329B00051
Krovinio svorio centras: 500
Šakių plotis: 130 mm
Šakių storis: 60 mm
ISO klasė: ISO klasė 4 = 5 000 - 10 000 kg
Stiebo tipas: Triplex
Būklė: Paruoštas naudojimui ir visiškai veikiantis
Techninė būklė: gera
Priekinės padangos tipas: superelastinės
Priekinės padangos dydis: 28x12.5-15
Priekinės padangos būklė: 80 - 100 %
Galinės padangos tipas: superelastinės
Galinės padangos dydis: 21x8-9
Galinės padangos būklė: 40 - 60 %
Baterijos įtampa: 80 V
Baterijos gamybos metai: 2011
Baterijos būklė: 40 - 60 %