OSAMA S2R 1300
VB plius PVM
Gamybos metai
2021
Būklė
Naudotas
Vieta
Vokietija Vokietija
Kliju skleidimo mašina OSAMA S2R 1300
more Images
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Kliju skleidimo mašina
Gamintojas:
OSAMA
modelis:
S2R 1300
Gamybos metai:
2021
Būklė:
naudotas
Kaina ir vieta
VB plius PVM
Vieta:
D - Hessen Vokietija
A21147462
Nuorodos numeris:
ISS20250305-5247
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 31.03.2026
aprašymas
Used machine
Year of manufacture: 2021
Features and technical specifications:
Godpjygn Ihsfx Ah Aeit
Homogeneous glue dosing thanks to adjustable distribution trays.
Safety guards on all moving parts ensure optimal operator safety.
Electrical system: Fully sealed and compliant with European standards, with push-button control panel, 24V voltage.
Technical data:
Working width: 1300 mm
Working height: 100 mm
Application roller diameter: 185 mm
Feed speed: 18 m/min
Drive motor: 0.37 kW
Working table height: 800 mm
Dimensions: Length 780 mm, Width 2000 mm, Height 1350 mm