Behringer HBP800-1304G- NC2-PC
VB plius PVM
Būklė
Naudotas (visiškai funkcionalus)
Vieta
Čekijos Respublika Čekijos Respublika
Juostinis pjūklas Behringer HBP800-1304G- NC2-PC
more Images
Behringer HBP800-1304G- NC2-PC
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Juostinis pjūklas
Gamintojas:
Behringer
modelis:
HBP800-1304G- NC2-PC
Mašinos numeris:
Būklė:
naudotas
Funkcionalumas:
visiškai funkcionalus
Kaina ir vieta
VB plius PVM
Vieta:
Zalužanského 66/2, 703 00 Ostrava-Vítkovice, Česko Čekijos Respublika
Skambinti
Techniniai duomenys
Tuščias svoris:
1 600 kg
aprašymas
Technische Daten
Arbeitsbereich – Ø/Flachmaterial bei 90°: 800 mm / 1300 mm x 750 mm
Arbeitsbereich – Ø/Flachmaterial bei 75° + hydr.: 800 mm / 1150 mm x 750 mm
Arbeitsbereich – Ø/Flachmaterial bei 60° + hydr.: 800 mm / 1000 mm x 750 mm
Arbeitsbereich – Ø/Flachmaterial bei 45° links: 600 mm / 800 mm x 600 mm
Kleinste Materialabmessung Ø/Flachmaterial: 30 mm / 20 mm x 20 mm
Kleinste Schnittlänge (90°): 35 mm
Schnittgeschwindigkeitsbereich: 17 - 120 m/min
Systemdruck ggf. Bandspannung: 95 bar
Bandantriebsleistung: 11 kW
Leistung Hydraulikpumpenmotor: 5,5 kW
Leistung Kühlpumpenmotor: 0,12 kW
Leistung Zuführmotor: 0,09 kW
Gesamtanschlusswert – ca.-Wert: ca. 28 kW
Betriebsspannung: 400 V, 50 Hz
Steuerspannung / Spannung an Hydraulikventilen: 24 V = (DC)
Gsdpewqlltofx Aa Uobl
Stromaufnahme ca.: 38 A
Absicherung: 58 A
Mindest-Kabelquerschnitt: 4 x 16 mm²
Sägeblattabmessung: siehe Deckblatt
Gewicht (netto): 1.600 kg
Materialdurchlaufhöhe – Arbeitshöhe: 830 mm
Länge x Breite x Höhe: siehe Aufstellplan
Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.
Tiekėjas
Registruotas nuo: 2025
4 Skelbimai internetu
Skambinti
Siųsti užklausą
žemėus
Vokietija
Austrija
Šveicarija
Jungtinės Amerikos Valstijos
Jungtinė Karalystė
Prancūzija
Belgija
Ispanija
Meksika
Italija
Nyderlandai
Lenkija
Rusijos Federacija
Baltarusija (Baltarusijos Respublika)
Ukraina
Estija
Turkija
Naujoji Zelandija
Airija
Čekijos Respublika
Danija
Suomija
Švedija
Norvegija
Liuksemburgas
Graikija
Lietuva
Latvija
Islandija
Portugalija
Brazilija
Venesuela
Argentina
Vengrija
Slovakija
Rumunija
Moldova
Slovėnija
Serbija
Juodkalnija
Albanija
Kroatija
Bulgarija
Šiaurės Makedonija
Bosnija ir Hercegovina
Izraelis
Egiptas
Marokas
Indija
Indonezija
Pietų Korėja
Japonija
Tailandas
Malaizija
Vietnamas
Kinija, Liaudies Respublika
Taivanas
Iranas
Bangladešas
Užklausos nepavyko išsiųsti. Prašome pabandyti vėliau.
Telefonas & Faksas
+420 229 ... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Cutter cut expert ecocam 2 / Ploteris expert international gmbh cut expert ecocam 2
more images
Vokietija Bielefeld
1 063 km
Cutter cut expert ecocam 2 / Ploteris
expert international gmbhcut expert ecocam 2
Patvirtintas pardavėjas
Mažas skelbimas
Ekonomiškas lazerinio pjovimo aparatas Bodor A3 1500W
Meksika México
9 902 km
Ekonomiškas lazerinio pjovimo aparatas
BodorA3 1500W