Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Gamybos metai
2016
Būklė
Naudotas
Vieta
Vokietija Vokietija
Arburg 520S-1500-400 Arburg 520S-1500-400
more Images
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Arburg 520S-1500-400
Gamintojas:
Arburg
modelis:
520S-1500-400
Gamybos metai:
2016
Būklė:
paruoštas naudoti (naudotas)
Darbo valandos:
13 361 h
Kaina ir vieta
Vieta:
, Vokietija Vokietija
Skambinti
Techniniai duomenys
Spaudimo jėga:
1 600 kN
Varžto skersmuo:
45 mm
Valdiklių gamintojas:
ARBURG
Pasiūlymo informacija
Skelbimo ID:
A21162757
Nuorodos numeris:
DE-INJ-ARB-2016-00006
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 04.02.2026
aprašymas
Šis 3s Arburg 520S-1500-400 pagamintas 2016 m. Jis pasižymi 1600 kN prispaudimo jėga, 45 mm skersmens sraigtu ir dviejų grandinių siurblio sistema, valdoma servopavaros, užtikrinančia tikslius judesius. Tiesioginio valdymo sistema SELOGICA su 15 colių jutikliniu ekranu padidina naudojimo patogumą. Apsvarstykite galimybę įsigyti šią "Arburg 520S-1500-400" hidraulinę liejimo mašiną. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.
• Hidraulinis, servopavara valdomas judančios plokštės išstūmimo įtaisas
Gjdpfeyg I Egex Aa Ujbl
• Sraigto skersmuo: 45 mm (be antgalio)
• Tinka abrazyviniams, agresyviems ir aukštatemperatūriams termoplastikams
• Programuojama purkštuko kontakto jėga ir laikymo slėgis
• Nuolatinė alyvos cirkuliacija su papildomu aušinimu ir filtravimu
• SELOGICA tiesioginio valdymo sistema su jutiklinio ekrano proceso redaktoriumi
• 15 colių (38,1 cm) ekranas; daugiakalbė sąsaja (vokiečių, anglų, vietos kalba)
• Šildymo galia 1-6 zonose: po 3,6 kW (230 V / 16 A)
• Cilindro kaitinimo temperatūra iki 450 °C
• OPC UA sąsaja (MES ir pagrindinio kompiuterio jungtis)
• USB ir CompactFlash sąsajos duomenims saugoti
• Pneumatinis tiekimas su slėgio reguliatoriumi
• Aušinamojo vandens paskirstymas su reguliuojamomis grandinėmis ir srauto indikatoriais
• Elektra: 400 V / 50 Hz, su nuliniu laidininku