WEINIG UNIMAT SUPER 4 obliavimo staklės
WEINIG UNIMAT SUPER 4

Fiksuota kaina plius PVM
26 650 €
Gamybos metai
2004
Būklė
Naudotas
Vieta
Miechucino Lenkija
WEINIG UNIMAT SUPER 4 obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4 obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4 obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4 obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4 obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4 obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4 obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4 obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4 obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
more Images
WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4
WEINIG UNIMAT SUPER 4

Pagrindiniai duomenys

Mašinos pavadinimas:
WEINIG UNIMAT SUPER 4 obliavimo staklės
Gamintojas:
WEINIG
modelis:
UNIMAT SUPER 4
Gamybos metai:
2004
Būklė:
beveik kaip naujas (naudotas)

Kaina ir vieta

Fiksuota kaina plius PVM
26 650 €
Vieta:
Moujsz 51A, 83-334 Miechucino, Polska Lenkija
Skambinti

Pasiūlymo informacija

Skelbimo ID:
A7728581
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 03.09.2026

aprašymas

WEINIG UNIMAT SUPER 4 Planer/Moulder

– German-made
– Very good condition
– Year of manufacture: 2004

– Technical documentation (manual included)

TECHNICAL SPECIFICATIONS:
Planing width: 150 mm
Ledpfx Aoin Nrgopnjhn
Planing height: 50 mm
Spindle diameter: 40 mm
Equipped with tooling
Adjustable top spindle head
1) Bottom spindle: 11 kW, 6000 rpm
2) Top spindle: 18.5 kW, 7000 rpm
3) Lower spindle: 5.5 kW, 6000 rpm
Feed motor: 2.2 kW
Feed rate adjustable via inverter: 0–18 m/min
Feed via cardan shafts
Pneumatic pressure system
Three top steel feed rollers
One top rubber roller
Ribbed infeed table
Infeed table length: 1,950 mm
Total power: 37 kW
Central lubrication system

Transport dimensions:
Length/Width/Height: 320x220x220 cm
Weight: approx. 2,700 kg

Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.

Tiekėjas

Registruotas nuo: 2013

149 Skelbimai internetu

Trustseal icon
Skambinti

Siųsti užklausą

žemėus 
Vokietija
Austrija
Šveicarija
Jungtinės Amerikos Valstijos
Jungtinė Karalystė
Prancūzija
Belgija
Ispanija
Meksika
Italija
Nyderlandai
Lenkija
Rusijos Federacija
Baltarusija (Baltarusijos Respublika)
Ukraina
Estija
Turkija
Naujoji Zelandija
Airija
Čekijos Respublika
Danija
Suomija
Švedija
Norvegija
Liuksemburgas
Graikija
Lietuva
Latvija
Islandija
Portugalija
Brazilija
Venesuela
Argentina
Vengrija
Slovakija
Rumunija
Moldova
Slovėnija
Serbija
Juodkalnija
Albanija
Kroatija
Bulgarija
Šiaurės Makedonija
Bosnija ir Hercegovina
Izraelis
Egiptas
Marokas
Indija
Indonezija
Pietų Korėja
Japonija
Tailandas
Malaizija
Vietnamas
Kinija, Liaudies Respublika
Taivanas
Iranas
Bangladešas
Pastaba: Jūsų užklausa bus perduota visiems šios mašinų kategorijos pardavėjams. Dėl to galite gauti labai daug pasiūlymų.
Užklausos nepavyko išsiųsti. Prašome pabandyti vėliau.

Telefonas & Faksas

+48 58 32... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Ketursienis oblius Weinig Unimat Super 4 Weinig Unimat Super4
Ketursienis oblius Weinig Unimat Super 4 Weinig Unimat Super4
more images
Vokietija Vokietija
1 153 km
Ketursienis oblius Weinig Unimat Super 4
WeinigUnimat Super4
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
Obliavimo staklės WEINIG Hydromat 23C
more images
Lenkija Juszczyn
670 km
Obliavimo staklės
WEINIGHydromat 23C
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15 WEINIG Unimat Super 4
more images
Lenkija Miechucino
387 km
Obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4 + EM15
WEINIGUnimat Super 4
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
Keturpusės obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
Keturpusės obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
Keturpusės obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
Keturpusės obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
Keturpusės obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
Keturpusės obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
Keturpusės obliavimo staklės WEINIG UNIMAT SUPER 4
more images
Lenkija Gorzów Wielkopolski
627 km
Keturpusės obliavimo staklės
WEINIGUNIMAT SUPER 4
Skambinti
Mažas skelbimas
Stumdomas stalo pjūklas SCM nova si 400
Stumdomas stalo pjūklas SCM nova si 400
Stumdomas stalo pjūklas SCM nova si 400
Stumdomas stalo pjūklas SCM nova si 400
Stumdomas stalo pjūklas SCM nova si 400
Stumdomas stalo pjūklas SCM nova si 400
Stumdomas stalo pjūklas SCM nova si 400
Stumdomas stalo pjūklas SCM nova si 400
more images
Lenkija Naprawa
672 km
Stumdomas stalo pjūklas
SCMnova si 400
Skambinti
Mažas skelbimas
Naudota dviguba žoliapjovė Trak-Met PTF2-4 Trak-Met G-BBS123931H
Naudota dviguba žoliapjovė Trak-Met PTF2-4 Trak-Met G-BBS123931H
Naudota dviguba žoliapjovė Trak-Met PTF2-4 Trak-Met G-BBS123931H
Naudota dviguba žoliapjovė Trak-Met PTF2-4 Trak-Met G-BBS123931H
Naudota dviguba žoliapjovė Trak-Met PTF2-4 Trak-Met G-BBS123931H
Naudota dviguba žoliapjovė Trak-Met PTF2-4 Trak-Met G-BBS123931H
more images
Austrija Hofstetten
976 km
Naudota dviguba žoliapjovė Trak-Met PTF2-4
Trak-MetG-BBS123931H
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
Ketursienis obliavimo staklės WEINIG Powermat 400_Powerlock u. RF15
Ketursienis obliavimo staklės WEINIG Powermat 400_Powerlock u. RF15
Ketursienis obliavimo staklės WEINIG Powermat 400_Powerlock u. RF15
Ketursienis obliavimo staklės WEINIG Powermat 400_Powerlock u. RF15
Ketursienis obliavimo staklės WEINIG Powermat 400_Powerlock u. RF15
Ketursienis obliavimo staklės WEINIG Powermat 400_Powerlock u. RF15
Ketursienis obliavimo staklės WEINIG Powermat 400_Powerlock u. RF15
Ketursienis obliavimo staklės WEINIG Powermat 400_Powerlock u. RF15
Ketursienis obliavimo staklės WEINIG Powermat 400_Powerlock u. RF15
more images
Vokietija Oberkochen
1 179 km
Ketursienis obliavimo staklės
WEINIGPowermat 400_Powerlock u. RF15
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
21-29-543 plaštakoje šlifavimo staklės WOODLAND MACHINERY SK-1000-P6
21-29-543 plaštakoje šlifavimo staklės WOODLAND MACHINERY SK-1000-P6
21-29-543 plaštakoje šlifavimo staklės WOODLAND MACHINERY SK-1000-P6
21-29-543 plaštakoje šlifavimo staklės WOODLAND MACHINERY SK-1000-P6
21-29-543 plaštakoje šlifavimo staklės WOODLAND MACHINERY SK-1000-P6
21-29-543 plaštakoje šlifavimo staklės WOODLAND MACHINERY SK-1000-P6
more images
Jonava
27 km
21-29-543 plaštakoje šlifavimo staklės
WOODLAND MACHINERYSK-1000-P6
Skambinti
Mažas skelbimas
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006 Weinig Unimat 500
more images
Nyderlandai Wijchen
1 253 km
Keturių pusių obliavimo staklės Weinig Unimat 500 2006
WeinigUnimat 500
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
Dviejų velenų smulkintuvas Rentec Dinosaurus 2600S
Dviejų velenų smulkintuvas Rentec Dinosaurus 2600S
Dviejų velenų smulkintuvas Rentec Dinosaurus 2600S
Dviejų velenų smulkintuvas Rentec Dinosaurus 2600S
Dviejų velenų smulkintuvas Rentec Dinosaurus 2600S
Dviejų velenų smulkintuvas Rentec Dinosaurus 2600S
Dviejų velenų smulkintuvas Rentec Dinosaurus 2600S
Dviejų velenų smulkintuvas Rentec Dinosaurus 2600S
more images
Nyderlandai Soerendonk
1 289 km
Dviejų velenų smulkintuvas
RentecDinosaurus 2600S
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti