TRUMPF TruBend 5085TRUMPF
TruBend 5085
TRUMPF TruBend 5085
TRUMPF
TruBend 5085
Gamybos metai
2012
Būklė
Naudotas
Vieta
Vokietija 

Duomenys apie mašiną
- Mašinos pavadinimas:
- TRUMPF TruBend 5085
- Gamintojas:
- TRUMPF
- modelis:
- TruBend 5085
- Gamybos metai:
- 2012
- Būklė:
- paruoštas naudoti (naudotas)
- Darbo valandos:
- 33 318 h
Kaina ir vieta
- Vieta:
- , Vokietija

Skambinti
Techniniai duomenys
- Spaudimo jėga:
- 87 t
- Bendras plotis:
- 1 800 mm
- Bendras aukštis:
- 2 840 mm
- Bendras svoris:
- 8 300 kg
- Valdiklių gamintojas:
- TRUMPF
- Valdiklio modelis:
- TASC 6000
- Gaminio ilgis (maks.):
- 3 020 mm
- Ašių skaičius:
- 5
Pasiūlymo informacija
- Skelbimo ID:
- A21181187
- Nuorodos numeris:
- DE-BEN-TRU-2012-00002
- Atnaujinimas:
- paskutinį kartą atnaujinta 12.06.2026
aprašymas
Šis 5 ašių TRUMPF TruBend 5085 buvo pagamintas 2012 m. Jo presavimo jėga siekia 850 kN, o lenkimo ilgis – 2 210 mm, todėl jis tinka įvairiems lenkimo darbams. Dėl „Touchpoint TruBend“ valdymo sąsajos ji yra patogi naudoti. Apsvarstykite galimybę įsigyti šią TRUMPF TruBend 5085 presinę lenkimo staklę. Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis.
• Mašinos tipas: hidraulinis lenkimo presas
• Tarpas: 1 750 mm
• Naudojamas montavimo aukštis: 385 mm (pasirenkamas padidintas: 615 mm)
• Gylis: 420 mm
• Valdymo sąsaja: Touchpoint TruBend
• Maks. Y ašies greitis (darbinis žingsnis, pasirinktinai): 25 mm/s
• Spausimo jėga: maks. 850 kN (85 tonos)
• Eiga: maks. 445,0 mm
• Darbinis slėgis: maks. 300 bar
• Preso masė: 8 200 kg
Bdjdpfxeyhp Edo Akujd
• Nominalus srovės stipris: 24,0 A
• Įtampa: 3x400 V
• Dažnis: 50 Hz
• Prijungta apkrova: 17,0 kVA
• Valdymo įtampa: 24 V DC
• Pneumatinis jungimas: 6,0 bar
• Bendras mašinos darbo laikas: 33 318 val. (2025 m. vasario mėn. duomenimis)
• Hidraulinės sistemos darbo valandos: 15 786 val. (2025 m. vasario mėn. duomenimis)
• Valdymo sistema: TASC 6000
• Atgalinio atraminio stovo sistema: 2-pirštų stabdymo 5-ašių sistema
• Įrankio fiksavimas: hidraulinis viršutinis ir apatinis įrankio fiksavimas naudojant „Trumpf“ įrankio fiksavimo sistemą
• Įrankio laikiklis: Standartinė „Trumpf“ įrankio laikiklio sistema
• Techninės priežiūros istorija: metinė techninė priežiūra atliekama „TRUMPF“; įrašai prieinami nuo 2019 iki 2025 m.
• Paskutinės techninės priežiūros data: 2025 m. vasario 13 d.
• Apytikriai matmenys: Ilgis: 3 020 mm, Plotis: 1 800 mm, Aukštis: 2 840 mm, Svoris: 8 300 kg
• Komplektacija: Tik presinis lenkimo staklės ir pėdinis jungiklis
• Įrankiai / štampai neįtraukti į pristatymo apimtį
• Saugos įranga: „BendGuard“ lazerio saugos sistemos suderinimas ir veikimas patikrinti, sistema veikia
• Valdymo sistema: IPC valdymo blokas su sėkmingai sukurta atsargine kopija, neseniai pakeista buferinė baterija ir oro filtrai
Technical Specification
Bending Length 2210 mm
• Mašinos tipas: hidraulinis lenkimo presas
• Tarpas: 1 750 mm
• Naudojamas montavimo aukštis: 385 mm (pasirenkamas padidintas: 615 mm)
• Gylis: 420 mm
• Valdymo sąsaja: Touchpoint TruBend
• Maks. Y ašies greitis (darbinis žingsnis, pasirinktinai): 25 mm/s
• Spausimo jėga: maks. 850 kN (85 tonos)
• Eiga: maks. 445,0 mm
• Darbinis slėgis: maks. 300 bar
• Preso masė: 8 200 kg
Bdjdpfxeyhp Edo Akujd
• Nominalus srovės stipris: 24,0 A
• Įtampa: 3x400 V
• Dažnis: 50 Hz
• Prijungta apkrova: 17,0 kVA
• Valdymo įtampa: 24 V DC
• Pneumatinis jungimas: 6,0 bar
• Bendras mašinos darbo laikas: 33 318 val. (2025 m. vasario mėn. duomenimis)
• Hidraulinės sistemos darbo valandos: 15 786 val. (2025 m. vasario mėn. duomenimis)
• Valdymo sistema: TASC 6000
• Atgalinio atraminio stovo sistema: 2-pirštų stabdymo 5-ašių sistema
• Įrankio fiksavimas: hidraulinis viršutinis ir apatinis įrankio fiksavimas naudojant „Trumpf“ įrankio fiksavimo sistemą
• Įrankio laikiklis: Standartinė „Trumpf“ įrankio laikiklio sistema
• Techninės priežiūros istorija: metinė techninė priežiūra atliekama „TRUMPF“; įrašai prieinami nuo 2019 iki 2025 m.
• Paskutinės techninės priežiūros data: 2025 m. vasario 13 d.
• Apytikriai matmenys: Ilgis: 3 020 mm, Plotis: 1 800 mm, Aukštis: 2 840 mm, Svoris: 8 300 kg
• Komplektacija: Tik presinis lenkimo staklės ir pėdinis jungiklis
• Įrankiai / štampai neįtraukti į pristatymo apimtį
• Saugos įranga: „BendGuard“ lazerio saugos sistemos suderinimas ir veikimas patikrinti, sistema veikia
• Valdymo sistema: IPC valdymo blokas su sėkmingai sukurta atsargine kopija, neseniai pakeista buferinė baterija ir oro filtrai
Technical Specification
Bending Length 2210 mm
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Lenkija
1 266 km
TRUMPF TruBend 5085
TRUMPFTruBend 5085
TRUMPFTruBend 5085
Mažas skelbimas
Haiger
1 157 km
Vertikalus apdirbimo centras
BRIDGEPORTVMC 600 ECO
BRIDGEPORTVMC 600 ECO
Mažas skelbimas
Kruszyn Krajeński
456 km
Lenkimo presas
TRUMPFTruBend 5085X Only 1912 hours !
TRUMPFTruBend 5085X Only 1912 hours !
Mažas skelbimas
Bogucin
543 km
Lenkimo presas
TRUMPFTruBend 5085
TRUMPFTruBend 5085
Mažas skelbimas
Budapest
917 km
Perforavimo ir kirpimo mašina
TRUMPFTruPunch 3000 S20 Large format
TRUMPFTruPunch 3000 S20 Large format
Mažas skelbimas
Vokietija
1 266 km
TRUMPF TRUBEND Cell 5000 su TruBend 5085 išplėsta versija ir BendMaster 60
TRUMPFTRUBEND Cell 5000 with TruBend 5085 extended version and BendMaster 60
TRUMPFTRUBEND Cell 5000 with TruBend 5085 extended version and BendMaster 60
Mažas skelbimas
Möglingen
1 224 km
Lenkimo presas
TRUMPFTruBend 5085sx (B03)
TRUMPFTruBend 5085sx (B03)
Mažas skelbimas
Šempeter v Savinjski dolini
1 167 km
Kepyklų mašinos
Pekarska oprema
Pekarska oprema
Mažas skelbimas
Birmingham
1 709 km
Lakštų lenkimo staklėmis
bystronicpr100
bystronicpr100
Mažas skelbimas
Kaczynek
278 km
Kolonų gręžimo staklės Staenderbohrmaschine
AlzmetallAB 4 SV
AlzmetallAB 4 SV
Jūsų skelbimas sėkmingai pašalintas
Įvyko klaida





















































































































