Starfrost HS-750F-17H.
Būklė
Naudotas
Vieta
Bury St Edmunds Jungtinė Karalystė
Mėsos perdirbimo mašina Starfrost HS-750F-17H.
more Images
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Mėsos perdirbimo mašina
Gamintojas:
Starfrost
modelis:
HS-750F-17H.
Būklė:
beveik kaip naujas (naudotas)
Kaina ir vieta
Vieta:
Chapel Pond Hill, IP32 7HT Suffolk, United Kingdom Jungtinė Karalystė
aprašymas
Naujas ir nenaudotas spiralinio tipo šaldiklis. Sumontuotas naujas 2023 m., tačiau realiai nepradėtas eksploatuoti. 800 mm pločio transporterio juosta su 750 mm naudingu pločiu, 17 lygių, maksimalus gaminio aukštis – 80 mm. Kameros išmatavimai apytiksliai 9,8 m x 8,2 m x 3,8 m. Įeinančio transporterio aukštis – 0,9 m, išeinančio – 3,25 m. Būgno skersmuo 4,247 m, kartu su juosta – 5,873 m. Transporterio juostos ilgis – 270 m.