SCHAUDT ZX11HSPUSS500
Būklė
Naudotas
Vieta
Vokietija Vokietija
Cilindrinė šlifavimo mašina SCHAUDT ZX11HSPUSS500
more Images
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
SCHAUDT ZX11HSPUSS500
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Cilindrinė šlifavimo mašina
Gamintojas:
SCHAUDT
modelis:
ZX11HSPUSS500
Būklė:
naudotas
Kaina ir vieta
Vieta:
, Vokietija Vokietija
A14957560
Nuorodos numeris:
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 20.02.2026
aprašymas
Technical details:
Grinding length: 600 mm
Centre height: 180 mm
Gedpfjrkr U Eex Aa Ujbl
Swing diameter: 360 mm
Workpiece weight: 80 kg
Grinding wheel diameter max.: 500 mm
Grinding wheel width: 80 mm
Grinding wheel bore: 203.2 mm