Rogi WFM2000A
Būklė
Naujas
Vieta
Mierlo Nyderlandai
Sukamosios lenkimo staklės Rogi WFM2000A
more Images
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Rogi WFM2000A
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Sukamosios lenkimo staklės
Gamintojas:
Rogi
modelis:
WFM2000A
Būklė:
naujas
Kaina ir vieta
Vieta:
Mierlo Nyderlandai
A5274336
Nuorodos numeris:
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 10.02.2025
aprašymas
Upper and lower blades segmented and removable
Gsdpfxega T Dae Aa Uobl
PNEUMATIC CYLINDER!!!
Including manual rear gauge
Max. bending capacity over the entire working length ----- 1.2 mm
Max. working length ----- 2000 mm
Max. opening width ----- 30 mm
Finger widths ----- 38 | 38 | 38 | 50 | 50 | 50 | 50 | 76 | 76 | 101 | 127 | 152 | 203 | 254 | 254 | 254 | 254 mm
Max. bending angle ----- 0 - 135°
Weight ----- 590 KG
Width ----- 2400 mm
Depth ----- 850 mm
Height ----- 1175 mm