Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Gamybos metai
2013
Būklė
Naudotas
Vieta
Vokietija Vokietija
Langų surinkimo stotis Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
more Images
Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Nutek NTM 530 WSL-1500-3(S)
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Langų surinkimo stotis
Gamintojas:
Nutek
modelis:
NTM 530 WSL-1500-3(S)
Gamybos metai:
2013
Būklė:
paruoštas naudoti (naudotas)
Kaina ir vieta
Vieta:
Deutschland Vokietija
A21554973
Nuorodos numeris:
INNO31056
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 20.03.2026
aprašymas
Prieinama Nutek in-line darbo stotis PCB patikrai ir rankiniams darbams. Detalės ilgis: 80 mm – 460 mm, plotis: 50 mm – 407 mm, kraštinės atrama: 3 mm, aukštis viršuje/apačioje: 30 mm/30 mm, transportavimo aukštis: 925 mm – 975 mm, juostelės greitis: 14 m/min, įrenginio matmenys X/Y/Z: apie 1500 mm/1100 mm/2200 mm, svoris: apie 150 kg. Yra dokumentacija. Galima apžiūra vietoje.