Jcb Js 145 W pirkti naudotą (210)
Burghaun Ratinis ekskavatorius
JCBJS 175 W / 2024 / nur 622h! / 1x Tieflöffel
Bottrop Ratinis ekskavatorius
JCBJS 200 W Umschlagbagger