Lenze ERBS047R400W
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naudotas
Vieta
Wiefelstede Vokietija
Stabdymo rezistorius Lenze ERBS047R400W
more Images
Lenze ERBS047R400W
Lenze ERBS047R400W
Lenze ERBS047R400W
Lenze ERBS047R400W
Lenze ERBS047R400W
Lenze ERBS047R400W
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Stabdymo rezistorius
Gamintojas:
Lenze
modelis:
ERBS047R400W
Būklė:
geras (naudotas)
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
Vieta:
26215 Wiefelstede, DE Vokietija
A4477982
Nuorodos numeris:
aprašymas
Braking resistor, charging resistor, damping resistor, filter resistor
-Lenze: Braking resistor ERBS047R400W
-Resistor: 47 Ohm / 400 W / 800 V