HISWeld HIS28V32412 - Aktion
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naujas
Vieta
Austrija Austrija
Suvirinimo stalas HISWeld HIS28V32412 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Suvirinimo stalas
Gamintojas:
HISWeld
modelis:
HIS28V32412 - Aktion
Būklė:
naujas
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
Vieta:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austrija
A19118311
Nuorodos numeris:
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 08.05.2026
aprašymas
Condition: new
Delivery time: approx. 2–4 weeks from order
Working area: 2,400 x 1,200 mm
Table height: 850 mm
Load capacity: 8,000 kg
Weight: 945 kg
Height of side rails: 200 mm
Hole diameter: 28 mm
OUR PREMIUM TABLE SYSTEMS WITH 28MM HOLE SYSTEM SET THE STANDARD FOR COMMERCIAL AND INDUSTRIAL APPLICATIONS. THE 3D MODELS FORM THE BASIS OF THE ENTIRE SYSTEM, ALLOWING FOR EXTENSIONS ON ALL FIVE SIDES.
* Fully machined 25 mm table top made from S355J2+N with high precision (+/- 0.05 mm) and rounded edges and holes
* HARD-CHROMED TABLE SURFACE CR75M+
* Exact dimensional and fit accuracy for tools with 28 mm holes (compatible with other premium brands)
* 100 x 100 mm grid lines
* Various leg versions available (standard, height adjustable, and with casters)
* 200 mm high surrounding side rails with triple-row hole pattern (top/bottom spaced at 50 mm)