D0630320LV10170
Hidraulinis cilindras
GSL German Standard Lift
D0630320LV10170
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naudotas
Vieta
Wiefelstede
Duomenys apie mašiną
- Mašinos pavadinimas:
- Hidraulinis cilindras
- Gamintojas:
- GSL German Standard Lift
- modelis:
- D0630320LV10170
- Būklė:
- geras (naudotas)
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
- Vieta:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A4674999
- Nuorodos numeris:
- Atnaujinimas:
- paskutinį kartą atnaujinta 11.12.2025
aprašymas
Hydraulic cylinder, support cylinder, hydraulic ram, pressure ram
- Cylinder: Ø 63 mm
- Piston rod: Ø 32 mm
- Tube: Ø outer mm
- Stroke: 170 mm
- Total length retracted: 405 mm
- Mounting: Bore Ø 30 mm
Gijdjfrzq Djpfx Ah Ast
- Ideal for constructing a hydraulic press
- Price: per piece
- Quantity: 3 pieces
- Dimensions: 405/110/H100 mm
- Weight: 9.3 kg/piece
Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.
- Cylinder: Ø 63 mm
- Piston rod: Ø 32 mm
- Tube: Ø outer mm
- Stroke: 170 mm
- Mounting: Bore Ø 30 mm
Gijdjfrzq Djpfx Ah Ast
- Price: per piece
- Quantity: 3 pieces
- Dimensions: 405/110/H100 mm
- Weight: 9.3 kg/piece
Siųsti užklausą
Telefonas & Faksas
+49 4402 ... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Wiefelstede
1 046 km
GSL German Standard LiftD0630320LV10170
Mažas skelbimas
Bergatreute
1 270 km
Mažo greičio smulkintuvas su horizontaliu tiekimu
Hera
Hera
Neckartailfingen
Apvalios juostos magnetas Blokinis magnetas Magnetinis diskas
mütekHawk-Eye
mütekHawk-Eye
Miechucino
387 km
Diskinės pjovimo staklės TR 800 LIGNUMA - prizmėms
LIGNUMATR 800
LIGNUMATR 800
Pavaros variklis 7,5 kW 203 aps./min