C6000FSL / DUPLEX 4100 / FREE-LIFT
šoninis krautuvas
Combilift
VB plius PVM
Gamybos metai
2019
Būklė
Naudotas
(visiškai funkcionalus)
Vieta
Łomno
Duomenys apie mašiną
- Mašinos pavadinimas:
- šoninis krautuvas
- Gamintojas:
- Combilift
- Gamybos metai:
- 2019
- Būklė:
- labai geros būklės (naudotas)
- Funkcionalumas:
- visiškai funkcionalus
- Darbo valandos:
- 4 428 h
Kaina ir vieta
VB plius PVM
- Vieta:
- Łomno 15A, 27-225 Pawłów, Polska
Skambinti
Techniniai duomenys
- Keliamoji galia:
- 6 000 kg
- Kėlimo aukštis:
- 4 100 mm
- Laisvas kėlimas:
- 1 900 mm
- Apkrovos centras:
- 600 mm
- Kuro tipas:
- dyzelinas
- Stiebo tipas:
- dupleksas
- Statybinis aukštis:
- 2 950 mm
- Variklių gamintojas:
- DEUTZ
- Pavaros tipas:
- hidrostatinis
- Šakių laikiklio plotis:
- 1 320 mm
- Šakių ilgis:
- 1 400 mm
- Šakės plotis:
- 200 mm
- Šakės storis:
- 50 mm
- Padang padangų:
- 100 procentas
- Priekinės padangos tipas:
- superelastinės padangos (juodos)
- Priekinės padangos dydis:
- 8.25 R15
- Galinės padangos tipas:
- Galinės padangos dydis:
- 315/70 R15
- Bendras svoris:
- 15 500 kg
- Tuščias svoris:
- Bendras aukštis:
- 3 200 mm
- Bendras ilgis:
- 4 700 mm
- Bendras plotis:
- 2 300 mm
- Spalva:
- geltonas
- Variklio modelis:
- TCD 3.6 L4
- Įranga:
- CE žymėjimas, apšvietimas, kabina, padėklų šakės, šoninis poslinkis
Pasiūlymo informacija
- Skelbimo ID:
- A21866623
- Nuorodos numeris:
- P_W115
- Atnaujinimas:
- paskutinį kartą atnaujinta 06.05.2026
aprašymas
🔍 Suchen Sie einen zuverlässigen Gabelstapler? Wir sind Ihre Branchenspezialisten! 💼
✅ Entdecken Sie unser Angebot und finden Sie die passende Ausrüstung für Ihr Unternehmen!
🚜 In diesem Angebot vorgestellt:
COMBILIFT C6000FSL – DUPLEX 4100mm – Baujahr 2019 – 4428 Betriebsstunden – DIESEL – FREIHUB – GABELSPREADER – SEITENSTAPLER – 1400MM GABELN – ZUSTAND: 5/5 ⭐
🔧 Wichtige Merkmale und technische Daten:
Modell: COMBILIFT C6000FSL
Baujahr: 06/2019 📅
Tragkraft: 6000 kg ⚖️
Betriebsstunden: 4428 h ⏱️
Masttyp: Duplex
Hubhöhe: 4100 mm 📦
Antrieb: Diesel ⛽
Lastschwerpunkt: 600 mm
Gesamtgewicht: 9500 kg
🛞 Bereifung:
Vollgummireifen, superelastisch, in gutem Zustand
Vorderreifen: Superelastisch – 8.25 R15 – ✅ 100% Profil
Hinterreifen: Superelastisch – 315/70 R15 – ✅ 100% Profil
📐 Abmessungen:
Höhe (eingefahrener Mast): 2950 mm
Gabellänge: 1400 mm
Freihub: 1900 mm
Gesamthöhe (ausgefahren): 3200 mm
Gesamtlänge: 4700 mm
Gesamtbreite: 2300 mm
Breite Gabelspreizer: 1320 mm
⚙️ Ausstattung:
💡 Beleuchtungssystem
🎯 Verstellbarer Hubarm
🥄 Palettengabeln
🎚️ Gabelspreizer
Gbjdpfxsy Nmd Ue Aa Usl
🛠️ Fahrerkabine
📏 Seitenplattformen – 1400 mm
🧩 Zusätzliche Merkmale:
🔄 Integriertes mehrrichtungslenksystem
👨✈️ Komfortable Fahrerkabine
🏋️♂️ Hohe Zuverlässigkeit bei intensiver Nutzung
🏭 Perfekt für Innen- und Außenlagerbetriebe
📦 Zustand: Voll funktionsfähig, regelmäßig gewartet und sofort einsatzbereit.
🚚 Wir bieten europaweiten Transport und eine KOSTENLOSE Erstinspektion! 🎁
Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.
Modell: COMBILIFT C6000FSL
Baujahr: 06/2019 📅
Tragkraft: 6000 kg ⚖️
Betriebsstunden: 4428 h ⏱️
Masttyp: Duplex
Hubhöhe: 4100 mm 📦
Antrieb: Diesel ⛽
Lastschwerpunkt: 600 mm
Gesamtgewicht: 9500 kg
🛞 Bereifung:
📐 Abmessungen:
Gabellänge: 1400 mm
Freihub: 1900 mm
Gesamtlänge: 4700 mm
Gesamtbreite: 2300 mm
Breite Gabelspreizer: 1320 mm
⚙️ Ausstattung:
💡 Beleuchtungssystem
🎯 Verstellbarer Hubarm
🥄 Palettengabeln
🎚️ Gabelspreizer
Gbjdpfxsy Nmd Ue Aa Usl
🛠️ Fahrerkabine
📏 Seitenplattformen – 1400 mm