Single Compact WK3-160-9-50 (IM160F)
Būklė
Naujas
Vieta
Hochdorf Vokietija
Temperatūros aušinimo blokas (TCU) Single Compact WK3-160-9-50 (IM160F)
more Images
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Temperatūros aušinimo blokas (TCU)
Gamintojas:
Single
modelis:
Compact WK3-160-9-50 (IM160F)
Būklė:
naujas
Kaina ir vieta
nuoma:
yra įmanoma
Vieta:
Ostring 17, 73269 Hochdorf, Deutschland Vokietija
aprašymas
*Technical Standard Specification:
Heating capacity: 9 kW
Cooling capacity: 50 kW
Medium: Water up to 160°C
Maximum external volume: 16 l at 160°C
Max. flow rate: 57 l/min
Max. delivery pressure: 6.0 bar
Dimensions (L x W x H): 780 x 305 x 705 mm
Weight: approx. 80 kg
HIGHLIGHTED FEATURES:
• Smart Controller Plus 7" touchscreen / Industry 4.0 compatible
• Flow measurement, adjustable flow alarms
• Return temperature display
• Electronic pressure sensor in the supply line
• Interface via 9-pin D-sub connector 20mA/TTY