Single Advanced Oil D2-180-18-0
Gamybos metai
2016
Būklė
Naudotas
Vieta
Schierling Vokietija
Alyvos temperatūros reguliatorius Single Advanced Oil D2-180-18-0
more Images
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Alyvos temperatūros reguliatorius
Gamintojas:
Single
modelis:
Advanced Oil D2-180-18-0
Gamybos metai:
2016
Būklė:
geras (naudotas)
Kaina ir vieta
Vieta:
84069 Schierling, Deutschland Vokietija
Skambinti
Techniniai duomenys
Galia:
18 kW (24,47 AG)
aprašymas
Single Advanced Oil D2-180-18-0 – alyvos temperatūros reguliatorius
Gijdoyrnciopfx Aa Ust
Gamintojas: Single Temperiertechnik GmbH
Modelis: Advanced Oil D2-180-18-0
Pagaminimo metai: 2016
Šildymo galia: 18 kW
Specifinė šildymo galia: 23,2 kVA
Nominali srovė: 32 A
Maitinimo įtampa: 3×400 V / N / PE
Dažnis: 50 Hz
Maks. temperatūra: 180 °C
Maks. darbinis slėgis: 3,1 bar
Saugos vožtuvas: 6,0 bar