Sick S30B-2011GB
Gamybos metai
2015
Būklė
Naudotas
Vieta
Vokietija Vokietija
Saugos jutiklio įrenginys Sick S30B-2011GB
more Images
Sick S30B-2011GB
Sick S30B-2011GB
Sick S30B-2011GB
Sick S30B-2011GB
Sick S30B-2011GB
Sick S30B-2011GB
Sick S30B-2011GB
Sick S30B-2011GB
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Saugos jutiklio įrenginys
Gamintojas:
Sick
modelis:
S30B-2011GB
Gamybos metai:
2015
Būklė:
paruoštas naudoti (naudotas)
Kaina ir vieta
Vieta:
Deutschland Vokietija
A19532961
Nuorodos numeris:
INNO29494
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 09.07.2025
aprašymas
A total of 21 Sick 2D area-monitoring safety sensor devices are available. Application area: indoor use, scanning angle: 270°, protective field range: 2000 mm, warning field range: 8000 mm, measurement range: 30,000 mm, field sets: 1, fields: 3, resolution: 30 mm / 40 mm / 50 mm / 70 mm, angular resolution: 0.5°, response time: 80 ms, interfaces: RS-232 / RS-422. Documentation is available. An on-site inspection is possible.