270M-350-90U pirkti naudotą (6 580)
Wien 270M-350-90U
ARBURG
Sierakowska Huta Dviejų velenų vikšrinės frezavimo staklės
A.COSTA LEOPARD 87/MA/10 350/200
Radom Automatinis rotacinis perforatorius
Cyklos RPM 350 PlusAutomatic Rotary Perforator
Wymysłów Advanced Energy Thyro-A 3A 400-350 HF RL3
Advanced Energy Thyro-A 3A 400-350 HF RL3Advanced Energy Thyro-A 3A 400-350 HF RL3
Sierakowska Huta "Caterpillar" daugiafunkcinis pjūklas
WINTER MULTIMAX 170 350/170duża wysokość 170mm
TOS SVITAVY PKSN 32A 350/120
Wymysłów Hidraulinis įrankių komplektas HURST SP45, siurblys 350 BAR, 230V
Zestaw narzędzi hydraulicznych HURST SP45 pompa 350 BAR 230VZestaw narzędzi hydraulicznych HURST SP45 pompa 350 BAR 230V
Naprawa Kelių ašmenų
A. COSTA 350, GABBIANI, COSMEC, SCM
Malé Výkleky Sukomplektuotas pjūklas (stacionarus)
LSH 350/4500LSH 350/4500
Malé Výkleky Silpnos masės apdorojimo linija
LSH 350/4500LSH 350/4500
Neukamperfehn Lentynų jungtis Jungtis Padėklų stelažai
Regalabstand 350 mm/Profilabmessung: U 62 x 30 mm
Höhe 350 mm/ Gesamtbreite: ca. 200 mm/Innenbreite: ca. 160 mm
Wiefelstede Skaitmeninės svarstyklės presų stabdžiams
RSF Elektronik HACOMSA 3502 270 mm PPES 30135
Nordhorn Saugojimo platforma
240 m², Traglast: 350 kg/m²Raster: 5,0 x 6,0 | Lichte Höhe: 3,0 m
Nordhorn Saugojimo platforma
500 m², Traglast: 350 kg/m²Raster: 5 x 5 m | Lichte Höhe: 3,0
Tatabánya Susitraukimo tunelis
350 C °540x40mm
Neumarkt "Bosch U-HD" 350 kg/h. Bj2015 Weishaupt degiklis dujinis arba alyvinis
Ensisheim 3 taškų tvirtinimas
Lunette 3 points Ø 350 mm tour SCULFORT
Gelderland CNC tekinimo ir frezavimo centras
OkumaMacTurn 350-W
Sierakowska Huta Grandininė daugiapjūklė, pjovimo aukštis iki 170 mm
WINTERMJ 145E 350/170
Wielka Nieszawka Išankstinio įtempimo padėklų vyniotuvas 350 %