Lenze MCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR2C00
Fiksuota kaina plius PVM
Gamybos metai
2020
Būklė
Naudotas
Vieta
Wiefelstede Vokietija
Servo pavaros variklis 0,8 kW 92,7 aps./min. Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
more Images
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Servo pavaros variklis 0,8 kW 92,7 aps./min.
Gamintojas:
Lenze
modelis:
MCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR2C00
Gamybos metai:
2020
Būklė:
labai geros būklės (naudotas)
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
Vieta:
26215 Wiefelstede, DE Vokietija
A20530055
Nuorodos numeris:
aprašymas
Servovariklis, pavaros variklis, elektros variklis
-Gamintojas: Lenze, servovariklis su pavara
-Apsisukimai: 92,7 aps./min.
-Variklio tipas: MCA 10140-RS0B0
-Įtampa: 390 V / 140 Hz
-Galia: 0,80 kW
-Pavara: tipas G50BH121MVAR2C00 i=42,593
-Velenas: Ø 25 x 50 mm