Lenze G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
Fiksuota kaina plius PVM
Gamybos metai
2018
Būklė
Naudotas
Vieta
Wiefelstede Vokietija
Pavaros variklis 0,75 kW 106 aps./min. Lenze G50BH121MVAR2C00  M55AP080M045E00CTZ
more Images
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Pavaros variklis 0,75 kW 106 aps./min.
Gamintojas:
Lenze
modelis:
G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
Gamybos metai:
2018
Būklė:
labai geros būklės (naudotas)
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
Vieta:
26215 Wiefelstede, DE Vokietija
A20438375
Nuorodos numeris:
aprašymas
-Gamintojas: Lenze, kūginės pavaros variklis
-Pavara: Tipas G50BH121MVAR2C00
-Apsisukimų dažnis: 106,0 aps./min / Sukimo momentas: 65 Nm
-Variklis: Tipas M55AP080M045E00CTZ
-Galia: 0,75 kW / 50 Hz
-Velenas: Ø 25 x 45 mm