Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
VB plius PVM
Gamybos metai
2018
Būklė
Naudotas (visiškai funkcionalus)
Vieta
D- Eckental Vokietija
Elektrinis trijų ratų krautuvas Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
more Images
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Elektrinis trijų ratų krautuvas
Gamintojas:
Jungheinrich
modelis:
EFG 220 GE120-480DZ
Mašinos numeris:
FN568605
Gamybos metai:
2018
Būklė:
naudotas
Funkcionalumas:
visiškai funkcionalus
Darbo valandos:
2 737 h
Kaina ir vieta
VB plius PVM
nuoma:
yra įmanoma
Pardavėjo vieta:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Vokietija Vokietija
Skambinti
Techniniai duomenys
Keliamoji galia:
2 000 kg
Kėlimo aukštis:
4 800 mm
Laisvas kėlimas:
1 490 mm
Kuro tipas:
elektrinis
Stiebo tipas:
triplex
Statybinis aukštis:
2 105 mm
Šakių laikiklio plotis:
980 mm
Šakių ilgis:
1 050 mm
Tuščias svoris:
3 698 kg
Bendras ilgis:
1 995 mm
Pavaros tipas:
Elektro
Statybos plotis:
1 120 mm
Pasiūlymo informacija
Skelbimo ID:
A21914528
Nuorodos numeris:
345
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 13.05.2026
aprašymas
Electric 3-wheel forklift
Chassis number: FN568605
Load center: 500 mm
Gbsdpfx Aoy R E Saoa Ujl
Fork width: 100 mm
Fork thickness: 40 mm
ISO class: ISO class 2 = 1,000 - 2,500 kg
Mast type: Triplex
Technical condition: very good
Front tyre type: Superelastic
Front tyre size: 200-50/10
Front tyre condition: 40 - 60%
Rear tyre type: Superelastic
Rear tyre size: 140-55/9
Rear tyre condition: 20 - 40%
Battery voltage: 48V
Battery capacity: 750Ah
Battery manufacturer: Jungheinrich
Battery type: PzS
Battery year: 2018
Battery condition: 60 - 80%