HAAS TR-310HAAS
TR-310
HAAS TR-310
HAAS
TR-310
Gamybos metai
2018
Būklė
Naudotas
Vieta
Italija
Duomenys apie mašiną
- Mašinos pavadinimas:
- HAAS TR-310
- Gamintojas:
- HAAS
- modelis:
- Gamybos metai:
- 2018
- Būklė:
- paruoštas naudoti (naudotas)
Kaina ir vieta
- Vieta:
- , Italija
Skambinti
Techniniai duomenys
- Stalo apkrova:
- 227 kg
- Ašių skaičius:
- 5
Pasiūlymo informacija
- Skelbimo ID:
- A20704060
- Nuorodos numeris:
- IT-MIL-HAA-2018-00005
- Atnaujinimas:
- paskutinį kartą atnaujinta 10.04.2026
aprašymas
Šis 5 ašių HAAS TR-310 buvo pagamintas 2018 m. Jo stalo skersmuo - 310 mm, maksimalus detalės posvyris - 787 mm, o apkrovos gali būti iki 227 kg. Didžiausias sukimosi greitis - 50°/s, o eigos diapazonas - ±120°, todėl idealiai tinka sudėtingoms apdirbimo užduotims atlikti. Jei ieškote aukštos kokybės frezavimo galimybių, apsvarstykite mūsų parduodamas HAAS TR-310 stakles. Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos apie šias stakles.
Godpfxex D I H Re Aa Uobl
• Būklė: Visiškai nauja, niekada nenaudota
• Stalo skersmuo: 310 mm
• Didžiausias dalies svyravimas: Didžiausias skersmuo: 787 mm
• Standartinės T formos lizdai: 6 @ 60°
• Maksimalus sukimosi greitis: 50°/sB ašis (pasvirimas)
• Atsilikimas: 30 lankų per sekundę
• Santykis: 3:1
• Maksimalus greitis: 50°/s
• Didžiausias nuokrypis: 1,5°/s, 2,5°/s, 3,5°/s: 0,025 mm
• Poslinkio diapazonas: ±120°
• Skiriamoji geba: 0.001°Ašis (sukamoji)
• Tikslumas: ±15 lanko sekundžių
• Pakartojamumas: 10 lankų per sekundę
• Maksimalus pasukimas: 999,999° (su rotaciniu valdymu)
• Skiriamoji geba: 0.001°
Godpfxex D I H Re Aa Uobl
• Stalo skersmuo: 310 mm
• Santykis: 3:1
• Maksimalus greitis: 50°/s
• Poslinkio diapazonas: ±120°
• Skiriamoji geba: 0.001°
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Dewsbury
1 651 km
5 AŠIŲ TRIŠAKIS STALAS 310 MM, SKIRTAS "HAAS