Genox GXC1600T
Gamybos metai
2026
Būklė
Naujas (visiškai funkcionalus)
Vieta
Stockport Jungtinė Karalystė
Sunkiasvoris granuliatorius Genox GXC1600T
more Images
YouTube video
Genox GXC1600T
Genox GXC1600T
Genox GXC1600T
Genox GXC1600T
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Sunkiasvoris granuliatorius
Gamintojas:
Genox
modelis:
GXC1600T
Gamybos metai:
2026
Būklė:
naujas
Funkcionalumas:
visiškai funkcionalus
Kaina ir vieta
Vieta:
Stockport, United Kingdom Jungtinė Karalystė
Skambinti
Techniniai duomenys
Rotoriaus skersmuo:
660 mm
Rotoriaus plotis:
1 600 mm
Pasiūlymo informacija
Skelbimo ID:
A21902288
Nuorodos numeris:
GXC1600T-5-26
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 11.05.2026
aprašymas
110 kW pavara su atskirai įmontuotais rotoriaus guoliais (galimos ir 132 kW bei 160 kW pavaros), sunkios konstrukcijos preciziškai apdirbtas rotorius bei standartinis 480 aps./min darbinis greitis.
Pjovimo kamera: 1 600 mm pločio ir 660 mm skersmens, galima rinktis 5 arba 7 eilučių „V“ formos rotorių. Kameros viduje sumontuotos dvi priešpeilių eilės, o papildomai galima įrengti trečią eilę įvado srityje, siekiant padidinti pjovimo efektyvumą.
Giedpfx Ajy Rp Tujh Ajt
Visi peiliai gaminami iš vakuuminio termiškai apdoroto D2 įrankinio plieno.
Išeigos frakciją užtikrina keičiami sietai po rotoriaus velenu – galimi 4–50 mm sietai pagal poreikį.