GEA-CFS SVR600-19-60-204
Būklė
Naudotas
Vieta
Zwevegem Belgija
Spiralinis šaldiklis GEA-CFS SVR600-19-60-204
more Images
GEA-CFS SVR600-19-60-204
GEA-CFS SVR600-19-60-204
GEA-CFS SVR600-19-60-204
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Spiralinis šaldiklis
Gamintojas:
GEA-CFS
modelis:
SVR600-19-60-204
Būklė:
labai geros būklės (naudotas)
Kaina ir vieta
Vieta:
wulfsbergstraat 6, 8550 Zwevegem, Belgique Belgija
aprašymas
NH3 (ammonia)
Track width: 600 mm
Spiral with 19 tiers
150 kW
Maximum product height: approx. 55 mm