Festo DZF-40-10-PA
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naudotas
Vieta
Wiefelstede Vokietija
Plokščias cilindras Festo DZF-40-10-PA
more Images
Festo DZF-40-10-PA
Festo DZF-40-10-PA
Festo DZF-40-10-PA
Festo DZF-40-10-PA
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Plokščias cilindras
Gamintojas:
Festo
modelis:
DZF-40-10-PA
Būklė:
naudotas
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
Pardavėjo vieta:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Vokietija Vokietija
A4229419
Nuorodos numeris:
aprašymas
Round cylinder, pneumatic cylinder, standard cylinder, air cylinder, pneumatic piston, air piston
- Stroke: 10 mm
- Piston diameter: 40 mm
- Piston rod: 16 mm