Festo DNU-63-500-PPV-A
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naudotas
Vieta
Wiefelstede Vokietija
Pneumatiniai cilindrai Festo DNU-63-500-PPV-A
more Images
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Pneumatiniai cilindrai
Gamintojas:
Festo
modelis:
DNU-63-500-PPV-A
Būklė:
naudotas
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
Vieta:
26215 Wiefelstede, Deutschland Vokietija
A4319750
Nuorodos numeris:
aprašymas
Pneumatic cylinder, air cylinder, standard cylinder, clamping cylinder
- Manufacturer: Festo Type DNU-63-500-PPV-A
- Piston diameter: 63 mm
- Stroke: 500 mm
- Max. pressure: 12 bar