Festo DNN-63-1000 PPV-A
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naudotas
Vieta
Wiefelstede Vokietija
Pneumatinis cilindras Festo DNN-63-1000 PPV-A
more Images
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Pneumatinis cilindras
Gamintojas:
Festo
modelis:
DNN-63-1000 PPV-A
Būklė:
geras (naudotas)
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
Vieta:
26215 Wiefelstede, Deutschland Vokietija
A19512651
Nuorodos numeris:
aprašymas
Pneumatic Cylinder, Air Cylinder, Pneumatic Piston, Air Piston, Standard Cylinder, Clamping Cylinder
Godpfx Aowxtmneh Aoit
- Manufacturer: Festo, double-acting standard cylinder type DNN-63-1000 PPV-A
- Stroke: 1000 mm
- Piston diameter: Ø 63 mm
- Piston rod diameter: Ø 20 mm
- Max. pressure: 12 bar