Festo DNC-63-80-PPV-A
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naudotas
Vieta
Wiefelstede Vokietija
Pneumatinis cilindras Festo DNC-63-80-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Pneumatinis cilindras
Gamintojas:
Festo
modelis:
DNC-63-80-PPV-A
Būklė:
naudotas
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
Vieta:
26215 Wiefelstede, Deutschland Vokietija
A4229430
Nuorodos numeris:
aprašymas
Round cylinder, pneumatic cylinder, standard cylinder, air cylinder, pneumatic piston, air piston
Gjdpsfbcl Ajfx Ah Asit
- Stroke: 80 mm
- Piston diameter: 63 mm
- Piston rod: 20 mm
- End position cushioning: adjustable on both sides
- Max. pressure: 12 bar