Festo DFM-20-80-B-P-A-GF-AJ 532316
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naudotas
Vieta
Wiefelstede Vokietija
Kreipiamasis cilindras Festo DFM-20-80-B-P-A-GF-AJ  532316
more Images
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Kreipiamasis cilindras
Gamintojas:
Festo
modelis:
DFM-20-80-B-P-A-GF-AJ 532316
Būklė:
geras (naudotas)
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
Vieta:
26215 Wiefelstede, Deutschland Vokietija
A20229315
Nuorodos numeris:
aprašymas
- Gamintojas: Festo, kreipiamasis cilindras tipas DFM-20-80-B-P-A-GF-AJ 532316
- Stūmoklis: Ø 20 mm
- Eiga: 80 mm
- Maks. slėgis: 10 bar