Festo ADVUL-80-80-P-A
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naudotas
Vieta
Wiefelstede Vokietija
Kompaktiškas cilindras Festo ADVUL-80-80-P-A
more Images
Festo ADVUL-80-80-P-A
Festo ADVUL-80-80-P-A
Festo ADVUL-80-80-P-A
Festo ADVUL-80-80-P-A
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Kompaktiškas cilindras
Gamintojas:
Festo
modelis:
ADVUL-80-80-P-A
Būklė:
naudotas
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
Pardavėjo vieta:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Vokietija Vokietija
A4119557
Nuorodos numeris:
aprašymas
Pneumatic cylinder, air cylinder, standard cylinder, clamping cylinder
-Festo type: ADVUL-80-80-P-A
-Piston: Ø 80 mm
-Piston rod: Ø 20 mm
-Stroke: 80 mm
-Max. pressure: 10 bar