Elmass P20-250-CNC
VB plius PVM
Gamybos metai
2009
Būklė
Naudotas (visiškai funkcionalus)
Vieta
Seon Šveicarija
Brošavimo staklės Elmass P20-250-CNC
more Images
YouTube video
Elmass P20-250-CNC
Elmass P20-250-CNC
Elmass P20-250-CNC
Elmass P20-250-CNC
Elmass P20-250-CNC
Elmass P20-250-CNC
Elmass P20-250-CNC
Elmass P20-250-CNC
Elmass P20-250-CNC
Elmass P20-250-CNC
Elmass P20-250-CNC
Elmass P20-250-CNC
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Brošavimo staklės
Gamintojas:
Elmass
modelis:
P20-250-CNC
Mašinos numeris:
M 09074
Gamybos metai:
2009
Būklė:
labai geros būklės (naudotas)
Funkcionalumas:
visiškai funkcionalus
Kaina ir vieta
VB plius PVM
Vieta:
Seon, Šveicarija Šveicarija
Skambinti
Techniniai duomenys
Bendras svoris:
950 kg
Galia:
8 kW (10,88 AG)
Įėjimo įtampa:
400 V
aprašymas
Techniniai duomenys:
Rankinis reguliavimas: 400 mm rankinis reguliavimas
Automatinis griovimo ciklas: 250 mm, automatinis ciklas
Pleištinių griovelių plotis: nuo 2 iki 32 mm
Ruoinio skersmuo: 620 mm
Maksimali štampavimo jėga: 20 kN fiksuota reikšmė
Pjovimo greitis: 15 m/min, reguliuojamas be pakopų
Matmenys (P x I x A): 1000 x 1200 x 2440 mm
Grynoji masė: apie 950 kg
Elektros jungtis: 3 x 400 V AC, 50/60 Hz, 8 kW