easylift HONOF42-550-1164-018 080N
Dujinė spyruoklė
Bansbach
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naudotas
Vieta
Wiefelstede
Duomenys apie mašiną
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
- Vieta:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A16045243
- Nuorodos numeris:
- Atnaujinimas:
- paskutinį kartą atnaujinta 12.06.2024
aprašymas
Shock absorber, gas spring, strut, initial motion damper, impact damper
- Manufacturer: Bansbach, Gas spring easylift type HONOF42-550-1164-018 080N
- Piston diameter: Ø 22 mm
Gbedpjtlzg Nofx Aa Uol
- Total length: 1200 mm
- Piston rod: Ø 10 x 550 mm
- Quantity: 37 gas springs available
- Price: per unit
- Dimensions: Ø 22 x 1200 mm
- Weight: 0.9 kg/unit
Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.
- Piston diameter: Ø 22 mm
Gbedpjtlzg Nofx Aa Uol
- Total length: 1200 mm
- Piston rod: Ø 10 x 550 mm
- Price: per unit
- Dimensions: Ø 22 x 1200 mm