WMT P-2400 x 1200+
Būklė
Naujas
Vieta
Velen Vokietija
Suvirinimo stalas WMT P-2400 x 1200+
more Images
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
WMT P-2400 x 1200+
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Suvirinimo stalas
Gamintojas:
WMT
modelis:
P-2400 x 1200+
Būklė:
naujas
Kaina ir vieta
Vieta:
Velen-Ramsdorf (46342) Vokietija
A17517473
Nuorodos numeris:
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 25.10.2024
aprašymas
Table length: 2400 mm
Table width: 1200 mm
Table height: 850 - 900 mm
Machine weight: approx. 0.65 t
Dimensions (L x W x H): 2.4 x 1.2 x 0.95 m
Welding table / perforated table:
Hole diameter: 28 mm
The table is made of 15 mm thick, high-alloy S355 JR steel, T=15.
The surface is untreated.
Side panels: 165 mm
Ribbed underside for reinforcement.
Including floor supports
Accessories optional!!
Surface flatness: 0.2 - 0.4 mm per 1000 mm.
Godpfx Ahju Aw Sbj Aeit
- With drawer unit
- Mesh storage shelf
- Heavy-duty swivel castors
Depicted welding accessories are not included in the scope of delivery!!!
Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.
Tiekėjas
Registruotas nuo: 2003
789 Skelbimai internetu
Skambinti
Siųsti užklausą
žemėus
Vokietija
Austrija
Šveicarija
Jungtinės Amerikos Valstijos
Jungtinė Karalystė
Prancūzija
Belgija
Ispanija
Meksika
Italija
Nyderlandai
Lenkija
Rusijos Federacija
Baltarusija (Baltarusijos Respublika)
Ukraina
Estija
Turkija
Naujoji Zelandija
Airija
Čekijos Respublika
Danija
Suomija
Švedija
Norvegija
Liuksemburgas
Graikija
Lietuva
Latvija
Islandija
Portugalija
Brazilija
Venesuela
Argentina
Vengrija
Slovakija
Rumunija
Moldova
Slovėnija
Serbija
Juodkalnija
Albanija
Kroatija
Bulgarija
Šiaurės Makedonija
Bosnija ir Hercegovina
Izraelis
Egiptas
Marokas
Indija
Indonezija
Pietų Korėja
Japonija
Tailandas
Malaizija
Vietnamas
Kinija, Liaudies Respublika
Taivanas
Iranas
Bangladešas
Užklausos nepavyko išsiųsti. Prašome pabandyti vėliau.
Telefonas & Faksas
+49 2863 ... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Suvirinimo stalas WMT P-2400 x 1200 EG
more images
Vokietija Velen
1 177 km
Suvirinimo stalas
WMTP-2400 x 1200 EG
Mažas skelbimas
TIG suvirinimo aparatas JASIC TIG 200P PFC
Vokietija Velen
1 177 km
TIG suvirinimo aparatas
JASICTIG 200P PFC
Suvirinimo stalai WMT P-2400 x 1200
Suvirinimo stalai
WMTP-2400 x 1200
Krano lubos, salės kranas, bėgių ilgis 14 260 mm ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5t ELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Vokietija Gondelsheim
Krano lubos, salės kranas, bėgių ilgis 14 260 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Ritininis trupintuvas LITech RC 200 - 3kW
Austrija Fohnsdorf
Ritininis trupintuvas
LITechRC 200 - 3kW