CRAFTER 35 kpit FRISCHDIENST230V
Šaldytuvo kėbulo furgonas
VW
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naudotas
Vieta
Haselünne
Duomenys apie mašiną
- Mašinos pavadinimas:
- Šaldytuvo kėbulo furgonas
- Gamintojas:
- VW
- modelis:
- Būklė:
- naudotas
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
- Pardavėjo vieta:
- Lingener Str. 1A, 49740 Haselünne, Vokietija
Skambinti
Techniniai duomenys
- Rida:
- 1 095 km
- Galia:
- 103 kW (140,04 AG)
- Pirmoji registracija:
- 12/2025
- Kuro tipas:
- dyzelinas
- Tuščias svoris:
- 2 530 kg
- Didžiausias leistinas svoris:
- 970 kg
- Bendras svoris:
- 3 500 kg
- Ratų bazė:
- 364 mm
- Kita apžiūra (TÜV):
- 10/2027
- CO₂ emisijos:
- 234 g/km
- Kuro sąnaudos (mieste):
- 9,8 l/100 km
- Kuro sąnaudos (užmiestyje):
- 7,9 l/100 km
- Kombinuota degalų sąnauda:
- 8,9 l/100 km
- Spalva:
- balta
- Pavaros tipas:
- mechaninis
- Emisijos klasė:
- Euro 6
- Sėdimų vietų skaičius:
- 3
- Įranga:
Pasiūlymo informacija
- Skelbimo ID:
- A19361751
- Nuorodos numeris:
- Atnaujinimas:
- paskutinį kartą atnaujinta 01.04.2026
aprašymas
Reversing camera (Top View), digital radio reception (DAB), cruise control including speed limiter, air conditioning, Lane Assist lane departure warning system, crosswind assist, 1 USB interface (compatible with iPod/iPhone/iPad) and multimedia AUX-IN port, digital cockpit, Bluetooth mobile phone connectivity, preparation for "We Connect" and "We Connect Plus", multifunction steering wheel, rear wing doors without window cut-outs, App-Connect, high roof painted in body colour, panel van, 6-speed manual transmission, driver and passenger airbags, hill start assist, front and rear parking sensors, electronic stability program and ABS, daytime running lights, traffic sign recognition, 4 speakers, 8.7-inch touchscreen, distance warning system, electrically adjustable and heated exterior mirrors, right side sliding door, two adjustable and folding sun visors, start-stop system including brake energy recuperation, central locking with remote control, right-hand double passenger seat with storage compartment and folding backrest with folding table, electric windows, ABS & immobilizer, fabric seat covers, "Austin" design, partition wall, steel wheels/rims, towbar preparation, diesel particulate filter, medium wheelbase 3,640 mm, tyre pressure monitoring, electronic immobilizer, enhanced interior noise insulation, 12-volt socket, rubber floor covering in driver's cab, storage package, multifunction display Plus, new general inspection/emissions test, fresh service up to 0° Celsius 230 V: NEW & UNUSED! Robust insulated interior (HACCP) with smooth surfaces, virtually no silicone joints! Loading edges in stainless steel, slip-resistant and non-slip floor coating, rear doors with reinforced ISO fittings! Rear doors with 180° opening angle! Partition wall flush with floor at 90 degrees! ... Integrated drive and stand cooling, 230-volt mains operation – no roof-mounted unit, unit: M-TEC FRIGO DOMETIC 4500 ... Payload: approx. 970 kg ... Internal dimensions of the refrigerated cargo area: L