TOS W 100 A
Gamybos metai
1981
Būklė
Naudotas
Vieta
Rostock Vokietija
Horizontalioji gręžimo staklės TOS W 100 A
more Images
TOS W 100 A
TOS W 100 A
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Horizontalioji gręžimo staklės
Gamintojas:
TOS
modelis:
W 100 A
Gamybos metai:
1981
Būklė:
labai geros būklės (naudotas)
Kaina ir vieta
Vieta:
Oewerwischenweg 1, 18146 Rostock, Deutschland Vokietija
aprašymas
Stalinė gręžimo staklė
Gamintojas: TOS
Modelis: W100A
Metai: 1992
Būklė: naudota
Kaina ir vieta
Vieta: Vokietija, Rostokas
Pasiūlymo detalės
Aprašymas
Veleno skersmuo 100 mm
X eiga 1500 mm
Y eiga 1250 mm
Gbjdoy Nmnmspfx Aa Uel
Z eiga 1800 mm
Sūkiai: 7,1–1120 aps/min
Stalo matmenys: 1200x1200 mm
W ašis: 800 mm
Plokštuminis stumdomasis vežimas: 600 mm
Plokštuminio vežimo eiga: 200 mm