SPINNER TC800SPINNER
TC800
SPINNER TC800
SPINNER
TC800
Gamybos metai
2009
Būklė
Naudotas
Vieta
Vokietija
Duomenys apie mašiną
- Mašinos pavadinimas:
- SPINNER TC800
- Gamintojas:
- SPINNER
- modelis:
- Gamybos metai:
- 2009
- Būklė:
- paruoštas naudoti (naudotas)
- Darbo valandos:
- 1 000 h
Kaina ir vieta
- Vieta:
- , Vokietija
Skambinti
Techniniai duomenys
- X ašies eiga:
- 360 mm
- Z ašies eigos atstumas:
- 980 mm
- Valdiklių gamintojas:
- SIEMENS
- Valdiklio modelis:
- 840D Solution Line
- Ašių skaičius:
- 4
Pasiūlymo informacija
- Skelbimo ID:
- A21553553
- Nuorodos numeris:
- DE-TUR-SPI-2009-00001
- Atnaujinimas:
- paskutinį kartą atnaujinta 23.03.2026
aprašymas
• Kontrolė: "Siemens 840D Solution Line
• X ašies eiga: apie 360 mm
• Z ašies eiga: apie 980 mm
• Greita eiga X ašimi: apie 18 m/min.
• Greita eiga Z ašimi: apie 24 m/min.
• Pagrindinio suklio greitis: iki maždaug 4000 aps/min.
• Pagrindinio suklio galia: apie 24 kW (100 %)
• Pagrindinio suklio galia: apie 33 kW (40 %)
• Verpstės nosis: A8
Gjdpfx Ahoyv Epve Aoit
• Strypų talpa: apie 77 mm
• Priešpriešinis suklys: Sraigtas: taip
• Priešpriešinio suklio greitis: iki maždaug 5000 aps/min.
• Priešpriešinio suklio galia: apie 15 kW
• Priešpriešinio suktuvo verpstės nosis: A6
• Priešpriešinio suklio strypo talpa: apie 52 mm
• Įrankių bokštelio tipas: VDI 50
• Įrankių stočių skaičius: 12
• Varomieji įrankiai: Taip
• Varomųjų įrankių skaičius: iki 12
• Varomųjų įrankių sukimosi dažnis: iki maždaug 4000 aps./min.
• Didžiausias tekinimo skersmuo: apie 500 mm
• Didžiausias pasukimas virš lovio: apie 800 mm
• Didžiausias tekinimo ilgis: apie 800 mm
• Galinis staklis: Taip:
• Galinio koto kūgis: MK4
• Galinės staklės eiga: apie 100 mm
• Galinės staklės jėga: apie 8500 N
• Įtampa: 400 V
• Dažnis: 50/60 Hz
• Valdymo įtampa: 24 V DC
• Suslėgto oro slėgis: apie 6-10 barų
• Hidraulinis slėgis: apie 70 bar
• drožlių transporteris: Taip
• Aušinimo skysčio sistema: Taip
• Hidraulinis įrenginys: Taip
• Elektros spinta: Taip
• Radialinis bokštelis
• Ne plunksna
• Beveik nenaudotas, apie 1000 darbo valandų
Technical Specification
Counter Spindle Yes
Driven Tools Yes
• X ašies eiga: apie 360 mm
• Z ašies eiga: apie 980 mm
• Verpstės nosis: A8
Gjdpfx Ahoyv Epve Aoit
• Strypų talpa: apie 77 mm
• Įrankių stočių skaičius: 12
• Varomieji įrankiai: Taip
• Galinis staklis: Taip:
• Galinio koto kūgis: MK4
• Įtampa: 400 V
• Dažnis: 50/60 Hz
• Valdymo įtampa: 24 V DC
• drožlių transporteris: Taip
• Hidraulinis įrenginys: Taip
• Elektros spinta: Taip
• Radialinis bokštelis
• Ne plunksna
Technical Specification
Counter Spindle Yes
Driven Tools Yes
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Danija
1 266 km
SPINNER TC800 110 SMCY
SPINNERTC800 110 SMCY
SPINNERTC800 110 SMCY
Mažas skelbimas
Oberhausen
1 196 km
Apdirbimo centras
LAGUNL 1400
LAGUNL 1400
Ronnenberg
986 km
CNC tekinimo ir frezavimo centras
SPINNERTC 800 110 MC mit Lünette
SPINNER TC800L 110
SPINNERTC800L 110
SPINNERTC800L 110
Österreich
Tekinimo staklės - valdomos pagal ciklą
EMCOE 300-2000
EMCOE 300-2000
999 km
Juostinis pjūklas - horizontalus
ZIMMERZ 252 / DG
ZIMMERZ 252 / DG
Bopfingen
Gręžimo staklės su CNC valdymu
Austrija
HAAS ST-20
HAASST-20
Bydgoszcz
442 km
AB LAGER lazerinis 3kW rotatorius 6000x220
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW