Lithuanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Saugiai vykdykite verslą visame pasaulyje

Daugiakalbis naudotų mašinų pirkimo sutarties pavyzdys


Apklausa, apžiūra, pirkimas. Tai greitas ir paprastas būdas įsigyti naudotą mašiną. Tačiau ne visada viskas vyksta taip sklandžiai. Todėl Machineseeker parengė pavyzdinę pirkimo-pardavimo sutartį pirkėjams ir pardavėjams. Taip galima iš anksto išvengti teisinių ginčų.

Slėpti defektai, trūksta valdymo spintų arba valdymo blokų. Pirkimo sutartyje ir pirkėjas, ir pardavėjas žaidžia saugiai. Geriausia tai, kad pavyzdinė sutartis ne tik parengta daugeliu kalbų, bet ir gali būti naudojama dviem kalbomis, t. y. dviem skirtingomis kalbomis. Dabar Vokietijos pirkėjas ir Lenkijos pardavėjas gali remtis viena sutartimi. Taigi verslas tampa lengvesnis visame pasaulyje.

Vertrag
Sutarties pavyzdys pateikiamas šiomis kalbomis ir gali būti derinamas pagal pageidavimą:
Atsisiųskite sutarties pavyzdį kaip PDF failą:
Vienakalbiai:
Dvikalbis:

PATEIKITE MUMS ATSILIEPIMUS!

Machineseeker yra suinteresuotas nuolatiniu paslaugos vystymu ir tobulinimu! Pateikite mums atsiliepimų apie sutarties projektą! Kas jums nepatinka? Ką turėtume pridėti ar pakeisti?
Machineseeker.lt yra oficialus rėmėjas:
ATSILIEPIMAS
Sėkmingai: Atliktas veiksmas
Klaida: Veiksmo nepavyko įvykdyti