SIEGMUND 750V - 1,2 x 1,2 /16
Būklė
Naujas
Vieta
Velen Vokietija
Suvirinimo stalai SIEGMUND 750V - 1,2 x 1,2 /16
more Images
SIEGMUND 750V - 1,2 x 1,2 /16
SIEGMUND 750V - 1,2 x 1,2 /16
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Suvirinimo stalai
Gamintojas:
SIEGMUND
modelis:
750V - 1,2 x 1,2 /16
Būklė:
naujas
Kaina ir vieta
Vieta:
Velen-Ramsdorf (46342) Vokietija
A4689885
Nuorodos numeris:
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 16.08.2024
aprašymas
Table length 1200 mm
Table width 1200 mm
Table height 850 mm
Height adjustment 40 mm
Machine weight approx. 0.261 t
Dimensions L x W x H 1.2 x 1.2 x 0.85 m
Welding Table "SIEGMUND Professional 750 + Plasma-Nitrided"
Manufactured from high-quality S355J2+N steel and plasma-nitrided.
Surface hardness up to 750 Vickers.
The table has a material thickness of approx. 11.5 - 13.0 mm.
The holes have a diameter of 16 mm.
Hole pattern: 50 mm grid on the table top, parallel hole pattern with 25 mm grid on the sides.
Gjdpfx Asftd T Soa Uoit
Basic foot equipment included. Table height 850 mm.
Accessories shown are optional.
Price stated is exclusive of packaging and transport.
Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.
Tiekėjas
Registruotas nuo: 2003
789 Skelbimai internetu
Skambinti
Siųsti užklausą
žemėus
Vokietija
Austrija
Šveicarija
Jungtinės Amerikos Valstijos
Jungtinė Karalystė
Prancūzija
Belgija
Ispanija
Meksika
Italija
Nyderlandai
Lenkija
Rusijos Federacija
Baltarusija (Baltarusijos Respublika)
Ukraina
Estija
Turkija
Naujoji Zelandija
Airija
Čekijos Respublika
Danija
Suomija
Švedija
Norvegija
Liuksemburgas
Graikija
Lietuva
Latvija
Islandija
Portugalija
Brazilija
Venesuela
Argentina
Vengrija
Slovakija
Rumunija
Moldova
Slovėnija
Serbija
Juodkalnija
Albanija
Kroatija
Bulgarija
Šiaurės Makedonija
Bosnija ir Hercegovina
Izraelis
Egiptas
Marokas
Indija
Indonezija
Pietų Korėja
Japonija
Tailandas
Malaizija
Vietnamas
Kinija, Liaudies Respublika
Taivanas
Iranas
Bangladešas
Užklausos nepavyko išsiųsti. Prašome pabandyti vėliau.
Telefonas & Faksas
+49 2863 ... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Suvirinimo stalai SIEGMUND 750V - 2,4 x 1,2 /16
more images
Vokietija Velen
1 177 km
Suvirinimo stalai
SIEGMUND750V - 2,4 x 1,2 /16
Mažas skelbimas
Suvirinimo robotas OKIO AB6-C1400
Lenkija Częstochowa
579 km
Suvirinimo robotas
OKIOAB6-C1400
Patvirtintas pardavėjas
Suvirinimo stalai SIEGMUND 750V - 2,0 x 1,0 /16
Vokietija Velen
1 177 km
SIEGMUND750V - 2,0 x 1,0 /16
Horizontalus Juostiniai pjūklai Bernardo HBS 275 - 400 V
Vokietija Mudersbach
Horizontalus Juostiniai pjūklai
BernardoHBS 275 - 400 V
Horizontalios lenkimo staklės SCHÄFER 4-Walzen Rundbiegemaschine
Vokietija Ennepetal
Horizontalios lenkimo staklės
SCHÄFER4-Walzen Rundbiegemaschine
Patvirtintas pardavėjas
Juostinis pjūklas - horizontalus ZIMMER Z 252 / DG
Vokietija Vokietija
999 km
Juostinis pjūklas - horizontalus
ZIMMERZ 252 / DG
Vokietija Bitburg
Hidraulinis pasukamas rėmo metalo juostinis pjūklas
METALLKRAFTBMBS 220 x 250 H-G - sofort verfügbar -
Lenkimo staklės Zopf AH 40
Lenkimo staklės Zopf AH 40
Vokietija Haldenwang
Lenkimo staklės
ZopfAH 40
Juostinės pjovimo staklės Stuermer Metallkraft BMBS 300 x 320 HA-DG
Vokietija Feucht
Juostinės pjovimo staklės Stuermer
MetallkraftBMBS 300 x 320 HA-DG
Horizontalūs juostiniai pjūklai - rankiniai - pjovimo diapazonas apvalus nuo 300 mm MEP Shark 332-1 CCS
Niederlangen
Horizontalūs juostiniai pjūklai - rankiniai - pjovimo diapazonas apvalus nuo 300 mm