Okuma VTM-2000YB
Gamybos metai
2024
Būklė
Naudotas (visiškai funkcionalus)
Vieta
Sankt Egidien Vokietija
CNC tekinimo ir frezavimo centras Okuma VTM-2000YB
more Images
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
CNC tekinimo ir frezavimo centras
Gamintojas:
Okuma
modelis:
VTM-2000YB
Gamybos metai:
2024
Būklė:
beveik kaip naujas (naudotas)
Funkcionalumas:
visiškai funkcionalus
Kaina ir vieta
Vieta:
Lobsdorfer Straße 8, 09356 Kuhschnappel, Deutschland Vokietija
aprašymas
maksimalus tekinimo skersmuo: 2000 mm
maksimalus tekinimo ilgis: 1400 mm
valdymas: Okuma OSP - P300 SA
Gsdeywg Aaspfx Aa Uebl
maksimalus ruošinio svoris: 10000 kg
maksimalūs ruošinio matmenys: 2000 mm x 1400 mm
faceplate: 2000 mm
C ašis pozicionuojama iki 0,001°
įrankio velenas juda X/Y/Z kryptimis ir indeksuojamas B ašyje
B ašis pasukama 150°
Y ašies eigos kelias: 1600 mm (+/- 800 mm)