NILES N30MC-4500
Gamybos metai
2022
Būklė
Naudotas (visiškai funkcionalus)
Vieta
Monheim am Rhein Vokietija
CNC tekinimo ir frezavimo centras NILES N30MC-4500
more Images
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
CNC tekinimo ir frezavimo centras
Gamintojas:
NILES
modelis:
N30MC-4500
Gamybos metai:
2022
Būklė:
labai geros būklės (naudotas)
Funkcionalumas:
visiškai funkcionalus
Kaina ir vieta
Vieta:
An der Spielbank 4, 40789 Monheim am Rhein, Deutschland Vokietija
A21607223
Nuorodos numeris:
1022-E06296
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 27.03.2026
aprašymas
Time recording as of Feb. 2025
Operating hours = 16,085 h
Main spindle = 616 h
Gbedpeyxp H Djfx Aa Ujl
Milling spindle = 369 h
CNC Control: Siemens Sinumerik Si 840D sl
Maximum distance between centres: 4,500 mm
Working height: 1,375 mm
X-axis travel: -15 to +725 mm
Y-axis travel: -245 to +4,756 mm
Swing diameter over cross slide guide: 780 mm
Swing diameter over bed: 820 mm
C-axis, minimum increment: +/-0.001°
Main spindle A15 with BVG; 3135 Nm; 2,000 rpm
Spindle head DIN 55026 type A 15
Maximum speed: 3,000 rpm
Maximum torque: 3,135 Nm
Bore/milling unit
Milling power (40/100% duty cycle): 36.5 / 29.8 kW
Torque up to 1,110 rpm (40/100% duty cycle): 328 / 261 Nm
Maximum speed: 5,000 rpm
Swivel range (B-axis): -105° to +95°
Vertical travel (Y-axis): -250 to +250 mm
Steady rest SR5 with eccentric fine adjustment: 45–310 mm
Tooling system: C8
Tool magazine (2 mags): 144 tools
Tailstock
Quill diameter MT6: 180 mm
Quill stroke: 170 mm