ABX-64SYY
CNC tekinimo ir frezavimo centras
Miyano
ABX-64SYY
Gamybos metai
2022
Būklė
Naudotas
Vieta
Thurmaston
Duomenys apie mašiną
- Mašinos pavadinimas:
- Gamintojas:
- Miyano
- modelis:
- ABX-64SYY
- Gamybos metai:
- 2022
- Būklė:
- labai geros būklės (naudotas)
Kaina ir vieta
- Vieta:
- Church Hill Road 142, LE4 8DJ Leicestershire, Great Britain
aprašymas
Standartinis tekinimo ilgis: 125 mm,
Maksimalus pjovimo skersmuo: 210 mm,
Strypo pralaidumas: 64 mm (pagrindinis), 54 mm (pagalbinis),
Pagrindinio veleno greitis: 4 000 aps./min.,
Gbjdpfxeyw Ilvj Aa Uel
Pagalbinio veleno greitis: 5 000 aps./min.,
Frezavimo greitis: 6 000 aps./min.,
C ašis: 0,001 laipsnio,
Veleno galia: 15/11 kW,
Viršutinis ir apatinis revolveriai po 12 pozicijų,
Y ašis: +/- 40 mm abiem revolveriams.
Fanuc 31i-B valdiklis, drožlių transporteris, strypų padavimo įrenginys.
Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.
Gbjdpfxeyw Ilvj Aa Uel
C ašis: 0,001 laipsnio,
Veleno galia: 15/11 kW,
Siųsti užklausą
Telefonas & Faksas
+44 20 38... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Bristol
1 797 km
Miyano ABX-64SYY
MiyanoABX-64SYY
MiyanoABX-64SYY
Mažas skelbimas
Mudersbach
1 167 km
3 ritinių lenkimo mašina
OstasSBM 1270 x 95
OstasSBM 1270 x 95
Zuchwil
Automatinis tekinimo staklės
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Vokietija
Nakamura-TomeSuper NTJ
Nakamura-TomeSuper NTJ
Ystad
639 km
Termoformavimo įrenginys
COLIMATICTHERA
COLIMATICTHERA
Sankt Daniel
Maitina įrankiai VDI 40
Ellwangen (Jagst)
Stovo tipo frezavimo staklės X = 4 000 mm