MATEC MATEC-30HV
Gamybos metai
2024
Būklė
Naudotas (visiškai funkcionalus)
Vieta
Köngen Vokietija
Universalus apdirbimo centras MATEC MATEC-30HV
more Images
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
MATEC MATEC-30HV
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Universalus apdirbimo centras
Gamintojas:
MATEC
modelis:
MATEC-30HV
Mašinos numeris:
1786
Gamybos metai:
Būklė:
beveik kaip naujas (naudotas)
Funkcionalumas:
visiškai funkcionalus
Kaina ir vieta
Vieta:
Wilhelm-Maier-Straße 3, 73257 Köngen, Deutschland Vokietija
Skambinti
Techniniai duomenys
X ašies eiga:
3 000 mm
Y ašies eiga:
825 mm
Z ašies eigos atstumas:
1 100 mm
Greitas poslinkis X ašimi:
30 m/min
Greitas poslinkis Y ašis:
30 m/min
Greitasis eiga Z ašyje:
Valdiklių gamintojas:
Siemens
Valdiklio modelis:
Sinumerik One
Stalo apkrova:
1 500 kg
Sukamosios stalo skersmuo:
800 mm
Sukimosi greitis (min.):
25 aps./min
Veleno greitis (min.):
20 aps./min
Veleno greitis (maks.):
15 000 aps./min
Aušinimo skysčio tiekimas:
20 juosta
Ašies skaičius:
1
Įrankio ilgis:
460 mm
Įrankio skersmuo:
200 mm
Įrankio svoris:
10 000 g
Įėjimo įtampa:
400 V
Įranga:
dokumentacija / vadovas, drožlių transporteris, sūkių greitis be galo kintamas
aprašymas
MATEC-30HV
X = 3,000 mm
Y = 825 mm
Z = 1,100 mm / horizontal
Z = 975 mm / vertical
- 1-axis CNC swivel head
Swivel radius 300 mm, maximum swivel angle +/- 105 degrees
Direct position measurement system +/-3, optionally continuous or indexable with clamping
Clamping force: 2,400 Nm unclamped, 4,200 Nm clamped
- Bellows with steel lamellas
- Direct linear measurement system for X, Y, Z axes
- Chip conveyor
- Rinse gun
- Centralized oil lubrication
- Work area illumination
- Siemens Sinumerik ONE control system
Modern CNC system for highly productive machine tools, consisting of:
NCU 1740
22-inch screen ITC2200 V3
Machine control panel MCP 2200
- Electronic handwheel (portable) HT2
- Telephone diagnostics / remote maintenance
- Motor spindle 15,000 rpm
Motor spindle with 30 kW (S3 40% duty cycle)
17 kW (S1 100% duty cycle)
Torque 191 Nm (S3 40% duty cycle)
108 Nm (S1 100% duty cycle)
- Internal coolant supply, 20 bar
Tank capacity of paper filter unit 900 l
Filter performance 160 l/min
- High-pressure coolant at external nozzles
Coolant high-pressure pump switchable via M-function in the part program to the external nozzles on the spindle head. #20 bar#