Gatvės valymo mašina
MAN TGM 18.290

VB plius PVM
83 990 €
Gamybos metai
2016
Būklė
Naudotas (visiškai funkcionalus)
Vieta
Wiehl Vokietija
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
Gatvės valymo mašina MAN TGM 18.290
more Images
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290

Duomenys apie mašiną

Mašinos pavadinimas:
Gatvės valymo mašina
Gamintojas:
MAN
modelis:
TGM 18.290
Mašinos numeris:
WMAN18ZZ0FY328633
Gamybos metai:
2016
Būklė:
geras (naudotas)
Funkcionalumas:
visiškai funkcionalus
Darbo valandos:
10 993 h

Kaina ir vieta

VB plius PVM
83 990 €
Vieta:
Wiehl, Vokietija Vokietija
Skambinti

Techniniai duomenys

Rida:
239 581 km
Galia:
213,29 kW (289,99 AG)
Pirmoji registracija:
02/2016
Kuro tipas:
dyzelinas
Tuščias svoris:
18 600 kg
Padangos dydis:
315/80R22.5
Spalva:
oranžinė
Įranga:
ABS, AdBlue, Bluetooth, EBS (Elektroninė stabdžių sistema), USB jungtis, papildomi žibintai, oro kondicionavimas, automobilio registracija, centrinis užraktas, kompresorius, diferencialo užraktas, elektrinis langų reguliavimas, elektroninė stabilumo programa (ESP), priešrūkiniai žibintai, pilna techninės priežiūros istorija, navigacijos sistema, nerūkantis automobilis, borto kompiuteris, vairo stiprintuvas, elektriškai reguliuojamas veidrodis, sėdynės šildytuvas, antras kuro bakas, suodžių filtras

Pasiūlymo informacija

Skelbimo ID:
A21216112
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 11.02.2026

aprašymas

Parduodama Bucher šlavimo mašina.

Mašina visiškai paruošta darbui.

Važiuoklės variklis pakeistas 2025 m. sausį.

Antstatomas variklis 2025 m. spalį visiškai suremontuotas, įskaitant įdėklus ir naujus stūmoklius.

Mašina reguliariai aptarnaujama gamintojo servise.

Pagaminimo metai: 2016
Rida: 239581 km
Darbo valandos: 10993

Šlavimo mašina vis dar naudojama, todėl rida ir darbo valandų skaičius gali kisti.

Dėl papildomos informacijos susisiekite su mumis!

Lodpfoyir Nuex Af Hsrr
Apžiūra ir bandomasis važiavimas galimi bet kuriuo metu iš anksto suderinus.

Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.

Tiekėjas

Registruotas nuo: 2026

1 Skelbimas internetu

Skambinti

Siųsti užklausą

žemėus 
Vokietija
Austrija
Šveicarija
Jungtinės Amerikos Valstijos
Jungtinė Karalystė
Prancūzija
Belgija
Ispanija
Meksika
Italija
Nyderlandai
Lenkija
Rusijos Federacija
Baltarusija (Baltarusijos Respublika)
Ukraina
Estija
Turkija
Naujoji Zelandija
Airija
Čekijos Respublika
Danija
Suomija
Švedija
Norvegija
Liuksemburgas
Graikija
Lietuva
Latvija
Islandija
Portugalija
Brazilija
Venesuela
Argentina
Vengrija
Slovakija
Rumunija
Moldova
Slovėnija
Serbija
Juodkalnija
Albanija
Kroatija
Bulgarija
Šiaurės Makedonija
Bosnija ir Hercegovina
Izraelis
Egiptas
Marokas
Indija
Indonezija
Pietų Korėja
Japonija
Tailandas
Malaizija
Vietnamas
Kinija, Liaudies Respublika
Taivanas
Iranas
Bangladešas
Pastaba: Jūsų užklausa bus perduota visiems šios mašinų kategorijos pardavėjams. Dėl to galite gauti labai daug pasiūlymų.
Užklausos nepavyko išsiųsti. Prašome pabandyti vėliau.

Telefonas & Faksas

+49 2262 ... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Šaldytuvas sunkvežimis MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
more images
Kranenburg
1 236 km
Šaldytuvas sunkvežimis
MANTGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
Tentinė platforma sunkvežimis MAN TGM 18.290 4X2 LL
more images
Leopoldsdorf
940 km
Tentinė platforma sunkvežimis
MANTGM 18.290 4X2 LL
Skambinti
Mažas skelbimas
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Automobilių gabenimo furgonas MAN TGM 18.290 MACHINELADER EURO5
more images
Belgija Sint-Katelijne-Waver
1 367 km
Automobilių gabenimo furgonas
MANTGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Skambinti
Mažas skelbimas
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve MAN TGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
more images
Nyderlandai Geffen
1 274 km
Vežimas šaldytuve ir (arba) šaldytuve
MANTGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Skambinti
Mažas skelbimas
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Platforminis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
more images
Legden
1 230 km
Platforminis sunkvežimis
MANTGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Skambinti
Mažas skelbimas
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Gėrimų sunkvežimis MAN TGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
more images
Ardagger Stift
997 km
Gėrimų sunkvežimis
MANTGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Skambinti
Mažas skelbimas
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Savitvežis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
more images
Steinach
1 034 km
Savitvežis
MANTGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Skambinti
Mažas skelbimas
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
more images
Steinach
1 034 km
Trijų pusių savivartis sunkvežimis
MANTGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Skambinti
Mažas skelbimas
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x4 BB Winterdienst Kran-Kipp
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x4 BB Winterdienst Kran-Kipp
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x4 BB Winterdienst Kran-Kipp
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x4 BB Winterdienst Kran-Kipp
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x4 BB Winterdienst Kran-Kipp
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x4 BB Winterdienst Kran-Kipp
Trijų pusių savivartis sunkvežimis MAN TGM 18.290 4x4 BB Winterdienst Kran-Kipp
more images
Vokietija Hamm
1 134 km
Trijų pusių savivartis sunkvežimis
MANTGM 18.290 4x4 BB Winterdienst Kran-Kipp
Skambinti
Mažas skelbimas
Šaldytuvas sunkvežimis MAN 18.290 TGM Tiefkühl ATP/FRC Thermo-King LBW
Šaldytuvas sunkvežimis MAN 18.290 TGM Tiefkühl ATP/FRC Thermo-King LBW
Šaldytuvas sunkvežimis MAN 18.290 TGM Tiefkühl ATP/FRC Thermo-King LBW
Šaldytuvas sunkvežimis MAN 18.290 TGM Tiefkühl ATP/FRC Thermo-King LBW
Šaldytuvas sunkvežimis MAN 18.290 TGM Tiefkühl ATP/FRC Thermo-King LBW
Šaldytuvas sunkvežimis MAN 18.290 TGM Tiefkühl ATP/FRC Thermo-King LBW
Šaldytuvas sunkvežimis MAN 18.290 TGM Tiefkühl ATP/FRC Thermo-King LBW
Šaldytuvas sunkvežimis MAN 18.290 TGM Tiefkühl ATP/FRC Thermo-King LBW
Šaldytuvas sunkvežimis MAN 18.290 TGM Tiefkühl ATP/FRC Thermo-King LBW
Šaldytuvas sunkvežimis MAN 18.290 TGM Tiefkühl ATP/FRC Thermo-King LBW
more images
Frankfurt am Main
1 163 km
Šaldytuvas sunkvežimis
MAN18.290 TGM Tiefkühl ATP/FRC Thermo-King LBW
Skambinti