KELLENBERGER UR175X1000
Būklė
Naudotas
Vieta
Contamine-sur-Arve Prancūzija
Cilindrinė šlifavimo mašina KELLENBERGER UR175X1000
more Images
KELLENBERGER UR175X1000
KELLENBERGER UR175X1000
KELLENBERGER UR175X1000
KELLENBERGER UR175X1000
KELLENBERGER UR175X1000
KELLENBERGER UR175X1000
KELLENBERGER UR175X1000
KELLENBERGER UR175X1000
KELLENBERGER UR175X1000
KELLENBERGER UR175X1000
KELLENBERGER UR175X1000
KELLENBERGER UR175X1000
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Cilindrinė šlifavimo mašina
Gamintojas:
KELLENBERGER
modelis:
UR175X1000
Būklė:
naudotas
Kaina ir vieta
Vieta:
Contamine sur Arve, France Prancūzija
A20608730
Nuorodos numeris:
aprašymas
TECHNICAL DATA
- Distance between centers: 1000 mm
- Center height: 175 mm
- Table orientation: 9°
- Universal wheelhead spindle stock
Godsxy S A Ijpfx Ah Aeub
- Left grinding wheel dimensions: 400 x 50 x 127 mm
- Motor power: 3 kW
- Spindle speed: 1500 / 1700 / 2200 rpm
- Wheelhead spindle orientation: 270° (3 x 90°)
- Internal spindle bore: 90 mm
- Workpiece spindle stock orientation: 180°
- Spindle speed: 20 - 400 rpm
- Internal spindle taper: Morse 5
- Motor power: 0.9 kW
- Tailstock internal taper: Morse 4
- Tailstock quill stroke: 30 mm
- Dimensions: 2860 x 1680 x 1670 mm