INGERSOLL AODH-1050
Gamybos metai
2013
Būklė
Naudotas
Vieta
Warren Jungtinės Amerikos Valstijos
Naftos skylių gręžimo mašina INGERSOLL AODH-1050
more Images
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
INGERSOLL AODH-1050
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
Naftos skylių gręžimo mašina
Gamintojas:
INGERSOLL
modelis:
AODH-1050
Gamybos metai:
2013
Būklė:
geras (naudotas)
Kaina ir vieta
Vieta:
21500 Hoover Road, 48089 Warren, Michigan, United States Jungtinės Amerikos Valstijos
Skambinti
Techniniai duomenys
Bendras ilgis:
3 990 mm
Bendras aukštis:
2 500 mm
Bendras plotis:
2 280 mm
Bendras svoris:
8 500 kg
Pasiūlymo informacija
Skelbimo ID:
A15186556
Nuorodos numeris:
aprašymas
INGERSOLL CM SYSTEMS AOHD AGILE TIEFLOCHBOHRMASCHINE
Gedpfjrtrx Rox Ah Aoit
Ausstattung:
- Siemens 840D Steuerung
- 2 Bohrköpfe
- 20-fach Werkzeugmagazin
- HSK 50A Aufnahme
- Zwei 7" 3-Backenfutter
- 2 Reitstöcke
- 2 Lünetten
- Späneförderer
- Späneaustragsschnecke (Chip Auger)
- Nebelabscheider
- Hydraulikanlage
- QR2 Schmierstoffsystem
- Luftkompressor
Technische Daten:
- Maximale Werkstücklänge: 1050 mm
- Minimale Werkstücklänge: 180 mm
- Max. Hub: 250 mm
- Max. Hauptlagerdurchmesser: 115 mm
- Max. Zapfendurchmesser: 100 mm
- Max. Umlaufdurchmesser: 250 mm
- X-Achsen-Verfahrweg: 1450 mm
- Y-Achsen-Verfahrweg: 150 mm (mit HSK 50)
- Z-Achsen-Verfahrweg: 305 mm
- A-Achse: 360°
- B-Achse: 90°
- Vorschub (Z-Achse): max. 1 m/min (40"/min)
- Positioniergenauigkeit X/Y/Z: 0,010 mm
- Positioniergenauigkeit A/B: 0,03°
- Wiederholgenauigkeit X/Y/Z: 0,005 mm
- Wiederholgenauigkeit A/B: 0,005°
- Spindelleistung: 5,5 kW (7,5 PS)