HIS28V31510 - Aktion
Suvirinimo stalas
HISWeld
HIS28V31510 - Aktion
Fiksuota kaina plius PVM
Būklė
Naujas
Vieta
Austrija
Duomenys apie mašiną
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
- Vieta:
- 2351 Wiener Neudorf, Österreich
- A19118316
- Nuorodos numeris:
- Atnaujinimas:
- paskutinį kartą atnaujinta 08.05.2026
aprašymas
Condition: new
Delivery time: approx. 2–4 weeks from order
Working area: 1500 x 1000 mm
Table height: 850 mm
Load capacity: 8,000 kg
Weight: 541 kg
Side wall height: 200 mm
Borehole diameter: 28 mm
Gisdpswiripjfx Ah Aet
OUR PREMIUM TABLE SYSTEMS WITH 28 MM HOLE SYSTEM SET THE STANDARD FOR COMMERCIAL AND INDUSTRIAL APPLICATIONS. THE 3D MODELS FORM THE FOUNDATION OF THE ENTIRE SYSTEM, WHICH CAN BE EXTENDED ON ALL FIVE SIDES AS NEEDED.
* Fully milled 25 mm tabletop made from S355J2+N steel, featuring a high degree of accuracy (+/- 0.05 mm) and rounded edges and bores
* HARD-CHROMED TABLE SURFACE CR75M+
* Precise measurement and fit accuracy for tools with 28 mm bores (compatible with comparable premium brands)
* 100 x 100 mm grid lines
* Various leg types available (standard, height-adjustable, and on castors)
* All-round 200 mm high side panels with triple-row hole pattern (top/bottom at 50 mm intervals)
* Double-sided millimeter scale
* Base frame with reinforcements
* Load capacity: 8 tons
NOW AVAILABLE AS AN ATTRACTIVE PROMOTIONAL PACKAGE:
INCLUDES 36-PIECE STARTER SET
INCLUDES 12-PIECE HISWELD PACK-2
Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.
Working area: 1500 x 1000 mm
Table height: 850 mm
Load capacity: 8,000 kg
Weight: 541 kg
Side wall height: 200 mm
Borehole diameter: 28 mm
Gisdpswiripjfx Ah Aet
* 100 x 100 mm grid lines
* Load capacity: 8 tons
INCLUDES 36-PIECE STARTER SET
Siųsti užklausą
Telefonas & Faksas
+43 2236 ... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Alberschwende
1 297 km
Obliavimo staklės ir frezavimo staklės
WEINIGPowermat 1500
WEINIGPowermat 1500
Mažas skelbimas
Dietzenbach
1 166 km
Vamzdžių gręžimo staklės / įstrižo gręžimo staklės
NS MaquinasTDM100
NS MaquinasTDM100
Falkenberg
Teleskopinis ratinis krautuvas Ratinis krautuvas su teleskopu
H&RTeleskopradlader 3514T
H&RTeleskopradlader 3514T
Velen
Suvirinimo stalas
WMTP-1200 x 1200
WMTP-1200 x 1200
Rödermark
Dvigubas įstrižas pjūklas
ElumatecDG 104
ElumatecDG 104
Mudersbach
Juostiniai pjūklai
BernardoHBS 460 N - 400 V
BernardoHBS 460 N - 400 V