DN Solutions PUMA2600 SLYB II
EXW VB plius PVM
Gamybos metai
2022
Būklė
Naudotas (visiškai funkcionalus)
Vieta
Jasionka Lenkija
CNC tekinimo staklės DN Solutions PUMA2600 SLYB II
more Images
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
DN Solutions PUMA2600 SLYB II
Duomenys apie mašiną
Mašinos pavadinimas:
CNC tekinimo staklės
Gamintojas:
DN Solutions
modelis:
PUMA2600 SLYB II
Mašinos numeris:
Puma 2600
Gamybos metai:
2022
Būklė:
labai geros būklės (naudotas)
Funkcionalumas:
visiškai funkcionalus
Darbo valandos:
7 800 h
Kaina ir vieta
EXW VB plius PVM
Vieta:
Jasionka, Lenkija Lenkija
Skambinti
Techniniai duomenys
Sukimosi skersmuo virš skersinio stumduko:
630 mm
Tekėjimo ilgis:
1 245 mm
Tekėjimo skersmuo:
376 mm
Veleno skylė:
102 mm
Veleno greitis (maks.):
2 800 aps./min
Ašies variklio galia:
26 W
Įvesties srovės tipas:
trifazis
Valdiklių gamintojas:
FANUC
Ašies skaičius:
2
Veleno veikimo valandos:
7 800 h
Įrankių magazino lizdų skaičius:
12
Įranga:
drožlių transporteris
aprašymas
TECHNICAL DATA (according to manufacturer specification):
1) Capacity
Godsx Rqkuopfx Aa Ujbl
Swing diameter over bed: 680 mm
Swing diameter over cross slide: 630 mm
Maximum turning diameter: 376 mm
Recommended turning diameter: 315 mm
Maximum turning length: 1245 mm
Permissible weight (including chuck):
In chuck: 500 kg (supported: 1000 kg)
Bar diameter in spindle: 102 mm
2) Spindle
Chuck: 315 mm
Spindle taper: A2#11 ASA
Front spindle bearing diameter: 160 mm
Spindle bore: 115 mm
Chuck through-hole: 103 mm
Spindle drive motor power (cont./30 min): 26/22/18.5 kW (S3 25%/S6 60%/S1 Cont.)
Spindle speed range: 2–800 rpm
Max spindle torque: 1123 Nm (15 min S3 15%)
Power transmission: belt
3) Sub-spindle
Chuck: 175 mm (optionally 210 mm)
Spindle: A2#5 ASA
Spindle bore: 62 mm
Sub-spindle cylinder through-hole: 50 mm (H8)
Sub-spindle drive motor power (cont./30 min): 7.5/5.5 kW (30 min/S1 Cont.)
Sub-spindle speed range: 0–4500 rpm
Max sub-spindle torque (30 min): 85 Nm
Power transmission: belt
4) Travels
X-axis: 260 mm
Z-axis: 1350 mm
Y-axis: 105 (±52.5) mm
B-axis: 1350 mm
C-axis 1,2: 360° (in 0.001° increments)
Rapid traverse (X/Z/Y/B): 30/30/10/30 m/min
C-axis rapid: 200 rpm
5) Bed and saddle
Slant bed, inclination angle 30°
Bed guideway width (Z): 437 mm
Saddle guideway width (X,Y): 321/325 mm
Sub-spindle override: 335 mm
6) Tool system
Tool holders: BMT 65P
Number of tools: 12
Tool dimensions: 25 x 25 mm
Max drill diameter: 50/32 mm (main/sub-spindle)
Driven tool power: 7.5/1.5 kW (5 min/cont.)
Driven tool speed: 5000 rpm
Driven tool torque: 95.5 Nm
Driven tool collets (ER32): Φ3–Φ20 mm (option)
Turret indexing: 1 station, 0.15 s (1.2 s full station)
Max driven tool drilling diameter: φ20 mm/M20 x P2.5
7) Hydraulic system
Tank capacity: 20 l
Flow rate (60/50Hz): 25/20.8 l/min
Pressure: 2.2 kW x 5.0 MPa
8) Coolant
Tank capacity: 250 l
Flow rate: 30 l/min
Pressure: 0.7 kW x 0.15/0.1 MPa (60/50 Hz)
9) Machine accuracy
Positioning: 0.01 mm
Repeatability: 0.02 mm
C-axis positioning: 0.0167°
Positioning accuracy (X/Z/Y/C): ±0.002/±0.003/±0.003 mm/±0.006°