VERTIKALUS APDIRBIMO CENTRAS
Deckel Maho DMU 60

Būklė
Naudotas
Vieta
Milano Italija
VERTIKALUS APDIRBIMO CENTRAS Deckel Maho DMU 60
VERTIKALUS APDIRBIMO CENTRAS Deckel Maho DMU 60
VERTIKALUS APDIRBIMO CENTRAS Deckel Maho DMU 60
VERTIKALUS APDIRBIMO CENTRAS Deckel Maho DMU 60
VERTIKALUS APDIRBIMO CENTRAS Deckel Maho DMU 60
VERTIKALUS APDIRBIMO CENTRAS Deckel Maho DMU 60
more Images
Deckel Maho DMU 60
Deckel Maho DMU 60
Deckel Maho DMU 60
Deckel Maho DMU 60
Deckel Maho DMU 60
Deckel Maho DMU 60

Duomenys apie mašiną

Mašinos pavadinimas:
VERTIKALUS APDIRBIMO CENTRAS
Gamintojas:
Deckel Maho
modelis:
DMU 60
Būklė:
paruoštas naudoti (naudotas)

Kaina ir vieta

Pardavėjo vieta:
Via Emanuele Jona35/5, 20156 Milano, Italija Italija
Skambinti

Pasiūlymo informacija

Skelbimo ID:
A19038051
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 29.05.2025

aprašymas

Vertical machining center, travels: X 630 mm, Y 560 mm, Z 560 mm, spindle taper SK 40, 20-position tool magazine, table size 1000x600 mm, CNC Heidenhain TNC426
Pedpfxjwf U Ndo Acnsgr

Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.

Tiekėjas

Registruotas nuo: 2025

7 Skelbimai internetu

Skambinti

Siųsti užklausą

žemėus 
Vokietija
Austrija
Šveicarija
Jungtinės Amerikos Valstijos
Jungtinė Karalystė
Prancūzija
Belgija
Ispanija
Meksika
Italija
Nyderlandai
Lenkija
Rusijos Federacija
Baltarusija (Baltarusijos Respublika)
Ukraina
Estija
Turkija
Naujoji Zelandija
Airija
Čekijos Respublika
Danija
Suomija
Švedija
Norvegija
Liuksemburgas
Graikija
Lietuva
Latvija
Islandija
Portugalija
Brazilija
Venesuela
Argentina
Vengrija
Slovakija
Rumunija
Moldova
Slovėnija
Serbija
Juodkalnija
Albanija
Kroatija
Bulgarija
Šiaurės Makedonija
Bosnija ir Hercegovina
Izraelis
Egiptas
Marokas
Indija
Indonezija
Pietų Korėja
Japonija
Tailandas
Malaizija
Vietnamas
Kinija, Liaudies Respublika
Taivanas
Iranas
Bangladešas
Pastaba: Jūsų užklausa bus perduota visiems šios mašinų kategorijos pardavėjams. Dėl to galite gauti labai daug pasiūlymų.
Užklausos nepavyko išsiųsti. Prašome pabandyti vėliau.

Telefonas & Faksas

+39 334 5... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 monoblock
more images
Vokietija Nördlingen
1 152 km
Universalus apdirbimo centras
Deckel MahoDMU 60 monoblock
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
Vertikalus apdirbimo centras HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikalus apdirbimo centras HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikalus apdirbimo centras HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikalus apdirbimo centras HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikalus apdirbimo centras HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikalus apdirbimo centras HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikalus apdirbimo centras HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikalus apdirbimo centras HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikalus apdirbimo centras HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
Vertikalus apdirbimo centras HARTFORD MATRIX VMC 560 AH
more images
Šveicarija Root
1 400 km
Vertikalus apdirbimo centras
HARTFORD MATRIXVMC 560 AH
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 Monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 Monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 Monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 Monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 Monoblock
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 Monoblock
more images
Vokietija Kaufungen
1 042 km
Universalus apdirbimo centras
Deckel MahoDMU 60 Monoblock
Skambinti
Mažas skelbimas
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 EVO
more images
Vokietija Frankfurt am Main
1 168 km
Universalus apdirbimo centras
Deckel MahoDMU 60 EVO
Skambinti
Mažas skelbimas
Apdirbimo centras - universalus DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK 1213
Apdirbimo centras - universalus DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK 1213
Apdirbimo centras - universalus DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK 1213
Apdirbimo centras - universalus DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK 1213
Apdirbimo centras - universalus DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK 1213
Apdirbimo centras - universalus DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK 1213
Apdirbimo centras - universalus DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK 1213
Apdirbimo centras - universalus DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK 1213
Apdirbimo centras - universalus DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK 1213
Apdirbimo centras - universalus DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK 1213
more images
Vokietija Oelde
1 103 km
Apdirbimo centras - universalus
DECKEL MAHODMU 80 monoBLOCK 1213
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001 Deckel MAHO DMU 60T
more images
Nyderlandai Wijchen
1 253 km
Frezavimo staklės Deckel MAHO DMU 60T 2001
Deckel MAHODMU 60T
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
CNC frezavimo staklės Deckel Maho DMU 60 E
CNC frezavimo staklės Deckel Maho DMU 60 E
CNC frezavimo staklės Deckel Maho DMU 60 E
CNC frezavimo staklės Deckel Maho DMU 60 E
CNC frezavimo staklės Deckel Maho DMU 60 E
CNC frezavimo staklės Deckel Maho DMU 60 E
CNC frezavimo staklės Deckel Maho DMU 60 E
CNC frezavimo staklės Deckel Maho DMU 60 E
more images
Vokietija Vokietija
999 km
CNC frezavimo staklės
Deckel MahoDMU 60 E
Skambinti
Mažas skelbimas
BAZ 330 x 300 x 250 su 40 000 apsukų per minutę Matsuura LX-O
BAZ 330 x 300 x 250 su 40 000 apsukų per minutę Matsuura LX-O
BAZ 330 x 300 x 250 su 40 000 apsukų per minutę Matsuura LX-O
BAZ 330 x 300 x 250 su 40 000 apsukų per minutę Matsuura LX-O
more images
Nyderlandai Babberich
1 224 km
BAZ 330 x 300 x 250 su 40 000 apsukų per minutę
MatsuuraLX-O
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
Frezavimo staklė Deckel Maho DMU 60
Frezavimo staklė Deckel Maho DMU 60
Frezavimo staklė Deckel Maho DMU 60
Frezavimo staklė Deckel Maho DMU 60
Frezavimo staklė Deckel Maho DMU 60
Frezavimo staklė Deckel Maho DMU 60
more images
Vokietija Vokietija
999 km
Frezavimo staklė
Deckel MahoDMU 60
Skambinti
Mažas skelbimas
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 eVo
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 eVo
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 eVo
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 eVo
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 eVo
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 eVo
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 eVo
Universalus apdirbimo centras Deckel Maho DMU 60 eVo
more images
Vokietija Vokietija
1 229 km
Universalus apdirbimo centras
Deckel MahoDMU 60 eVo
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
CNC tekinimo staklės EMCO MAX TURN 45
more images
Freilassing
1 110 km
CNC tekinimo staklės
EMCOMAX TURN 45
Skambinti
Aukcionas
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Universalus apdirbimo centras DECKEL MAHO DMU 60 T
Aukcionas baigtas
Vokietija Hessen
1 167 km
Universalus apdirbimo centras
DECKEL MAHODMU 60 T
buyer-protection
Mažas skelbimas
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
more images
Vokietija Vokietija
1 266 km
DMG DECKEL MAHO DMU 60 monoBlock
DMG DECKEL MAHODMU 60 monoBlock
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
Apdirbimo centras MIKRON VCP 800 W
Apdirbimo centras MIKRON VCP 800 W
Apdirbimo centras MIKRON VCP 800 W
Apdirbimo centras MIKRON VCP 800 W
Apdirbimo centras MIKRON VCP 800 W
Apdirbimo centras MIKRON VCP 800 W
more images
Vokietija Aach
1 318 km
Apdirbimo centras
MIKRONVCP 800 W
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti
Mažas skelbimas
DECKEL MAHO DMU-60T DECKEL MAHO DMU-60T
DECKEL MAHO DMU-60T DECKEL MAHO DMU-60T
DECKEL MAHO DMU-60T DECKEL MAHO DMU-60T
DECKEL MAHO DMU-60T DECKEL MAHO DMU-60T
DECKEL MAHO DMU-60T DECKEL MAHO DMU-60T
DECKEL MAHO DMU-60T DECKEL MAHO DMU-60T
DECKEL MAHO DMU-60T DECKEL MAHO DMU-60T
DECKEL MAHO DMU-60T DECKEL MAHO DMU-60T
more images
Italija Italija
1 266 km
DECKEL MAHO DMU-60T
DECKEL MAHODMU-60T
Patvirtintas pardavėjas
Skambinti