HB725x3000
Įprastinės tekinimo staklės
Cazeneuve
HB725x3000
Būklė
Naudotas
Vieta
Logrezana
Duomenys apie mašiną
- Mašinos pavadinimas:
- Įprastinės tekinimo staklės
- Gamintojas:
- Cazeneuve
- modelis:
- HB725x3000
- Vieta:
- Poligono Industrial Tabaza II, parcela 6, 33438 Logrezana, España
Skambinti
Techniniai duomenys
- Sukimosi skersmuo virš skersinio stumduko:
- 400 mm
- Bendras ilgis:
- 4 640 mm
- Bendras plotis:
- 1 450 mm
- Bendras aukštis:
- 1 355 mm
- Bendras svoris:
- 3 700 kg
aprašymas
TECHNINIAI DUOMENYS
Markė: Cazeneuve
Modelis: HB725X3000
MATMENYS
Ilgis: 4.640 mm
Plotis: 1.450 mm
Aukštis: 1.355 mm
Svoris: 3.700 kg
SPECIFIKACIJA
Skersmuo virš lovos: 725 mm
Skersmuo virš vežimėlio: 670 mm
Skersmuo virš skersinio vežimėlio: 400 mm
Veleno kiaurymės skersmuo: 81 mm
Atstumas tarp centrų: 3.000 mm
Centrų aukštis: 315 mm
Lovos plotis: 505 mm
Pagrindinio variklio galia: 16 kW
Sukimosi greitis: 2.000 aps./min
Grąžto kūgis: CM-6
PRIEDAI
Sony skaitmeninis indikatorius
Gsdpfxoxz Dths Aa Uebl
Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.
Markė: Cazeneuve
Modelis: HB725X3000
MATMENYS
Ilgis: 4.640 mm
Plotis: 1.450 mm
Aukštis: 1.355 mm
Svoris: 3.700 kg
SPECIFIKACIJA
Skersmuo virš lovos: 725 mm
Atstumas tarp centrų: 3.000 mm
Centrų aukštis: 315 mm
Lovos plotis: 505 mm
Grąžto kūgis: CM-6
PRIEDAI
Sony skaitmeninis indikatorius
Gsdpfxoxz Dths Aa Uebl
Dokumentai
Tiekėjas
Pastaba: Užsiregistruokite nemokamai arba prisijunkite, kad gautumėte visą informaciją.
Registruotas nuo: 2019
6 Skelbimai internetu
Siųsti užklausą
Telefonas & Faksas
+34 985 1... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Vokietija
872 km
Vertikali gręžimo mašina
HUVEMAMG40M
HUVEMAMG40M
Mažas skelbimas
Wiefelstede
1 046 km
Tekinimo staklės 420 x 1340 mm